Pomoc dla zadłużonych / antywindykacja / upadłość konsumencka

Dyskusja w 'Forum dłużników' rozpoczęta przez użytkownika jakub.LLM, 31 Grudzień 2017.

  1. jakub.LLM

    jakub.LLM New Member

    Dołączył:
    31 Grudzień 2017
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Oferuję pomoc dla osób znajdujących się w tzw. pętli kredytowej / pożyczkowej, mających zajęcia egzekucyjne (komornicze) czy posiadających jakiekolwiek inne problemy związane z kredytami i pożyczkami (w tym chwilówkami). Skutecznie pomagam również osobom, które mają problemy z firmami windykacyjnymi.

    Dzięki wykształceniu prawniczemu, znajomości mechanizmów działania instytucji kredytowych / pożyczkowych / windykacyjnych oraz znacznemu doświadczeniu w zakresie prawa bankowego, handlowego, cywilnego i gospodarczego, mogę indywidualnie dobrać najlepsze rozwiązanie w każdej sytuacji.

    Z dużym zaangażowaniem podchodzę do każdej sprawy. Rozliczam się z efektów pracy i nigdy nie wymagam wpłaty całej ustalonej kwoty wynagrodzenia z góry. Jestem całkowicie szczery z klientem, nie daję złudnych nadziei, obiektywnie oceniam sytuację i nie podejmuję się spraw, których nie można rozwiązać.

    UWAGA! Moje usługi są odpłatne i NIE obejmują udzielania pożyczek czy pośrednictwa kredytowego. Analiza wstępna jest bezpłatna.

    Szczegóły w wiadomości prywatnej.
     
  2.  
Inne zbliżone wątki do: Pomoc zadłużonych
Forum Tytuł Data
Forum dłużników POMOC DLA ZADŁUŻONYCH 21 Sierpień 2016
Forum dłużników Potrzebuje Pomocy!!! 12 Czerwiec 2018
Forum dłużników szukam pomocy 15 Styczeń 2018
Forum dłużników Potrzebuje pomocy jestem bardzo zasłużona i nie mam pojęcia co zrobić 28 Październik 2017
Forum dłużników Pomocy !! 3 Październik 2017

Poleć tę stronę