Pomogę tylko tym którzy chcą wyjść z długów

Dyskusja w 'Forum dłużników' rozpoczęta przez użytkownika stopdlug, 8 Lipiec 2014.

  1. Oderyk

    Oderyk New Member

    Dołączył:
    28 Sierpień 2017
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Dzień dobry,

    Mam długu około 100 tysięcy złotych przez nieudany rodzinny biznes, szczegóły mogę opisać na PW.

    Udało się dla mnie i mojej rodziny zbić to z ponad 600 tys. ale straciliśmy wszystko: 1/3 mieszkania, odziedziczony domek na mazurach, oszczędności oraz małe rodzinne cenny pamiątki.
    W tym momencie utrzymuję siebie i moją matkę sam (zarabiam poniżej 2 tysięcy na rękę), raty zadłużenia pomaga nam spłacać dziadek. Niestety to ciągle za mało...jak spłacamy ratę to brakuje na czynsz, jeśli opłacimy wszystkie rachunki to nie mamy na całą ratę i tak w kółko.
    Już mi zaczyna brakować siły i pomysłów.
    Proszę o pomoc
     
  2. JezuTySieTymZajmij

    JezuTySieTymZajmij New Member

    Dołączył:
    5 Wrzesień 2017
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam. Umowa zlecenie do 2019 roku, 2200 netto 25 tys dlugu.Prosze o pomoc,
     
  3. Lorenc

    Lorenc New Member

    Dołączył:
    10 Wrzesień 2017
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam posiadam kredyty na kwotę ponad 235000 zarobki około 2800 zł w tym sporo chwilowek łącznie na kwotę 36700 zł pilna prośba o pomoc nie wiem co robić najchętniej odebrał bym sobie życie już nie wiem co robić
     
  4. iwona

    iwona New Member

    Dołączył:
    9 Wrzesień 2017
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Dzień dobry pilnie poyrzebuję ok.70 000,wpadłam w pętlę zadłużenia w chwilówkach,pracuję,ostatnio mam opóźnienia w spłacie,proszę pomóżcie
     
  5. Fluffy

    Fluffy New Member

    Dołączył:
    10 Marzec 2017
    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    Ja pozbyłem się problemów z długami dzięki upadłości konsumenckiej. Skorzystałem z pomocy profesjonalnej firmy, która zajmuje się takimi sprawami.
     
  6. Lusia

    Lusia New Member

    Dołączył:
    20 Październik 2017
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Prosze o pomoc nie wiem co robic mam 100tys dlugu przyjetego w spadku z dobrodziejstwem inwentarza .jestem matka samotnie wychowujaca dziecko .pracuje za minimalna krajowa .bardzo prosze o pomoc jak moge wyjsc z tych dlugow
     
  7. Steffi

    Steffi New Member

    Dołączył:
    22 Październik 2017
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Lusiu po pierwsze nie załamuj się i nie podejmuj żadnych decyzji finansowych w akcie desperacji! Skoro dług powstał de facto nie z Twojej winy najlepiej będzie jeśli skorzystasz z pomocy prawnej. Od 2016 roku w całej Polsce działają prawnicy, którzy pomagają ZA DARMO, tu znajdziesz szczegóły . Wydaje mi się, że z Twojej sytuacji znajdzie się wyjście, tylko podejdź do tego spokojnie i z głową. Powodzenia!
     
  8. Loled

    Loled New Member

    Dołączył:
    26 Październik 2017
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Witam
    Z własnej głupoty wpadłem w tarapaty. Posiadam aktualnie 8 chwilówek. 6 ratalnych - łaczna rata jakies 1800zl/msc oraz dwie zwykle, łacznie na 7 tysiecy złotych. Posiadam własna dzialalnosc gospodarcza, lecz niestety dopiero od 4 miesiecy. Moje zarobki to okolo 5000PLN/msc na ręke - przelewy na konto. Posiadam prawie 500 punktow w BIK-u i nigdy nie miałem spoznienia w spłacie. Potrzebujeod 15000 do 40000 PLN kredytu rozłozonego na raty i nigdzie nie moge go uzyskac. Czy ktos z was ma jakies pomysły?
     
  9. Marek w88

    Marek w88 New Member

    Dołączył:
    8 Listopad 2017
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    witam potrzebuje 30000 zl kredytu na splate pozyczek pozabankowych ktore zaczolem brac po wypadku samochdowym na naprawe a miesiac pozniej zona stracila prace i bralo sie cooraz wiecej pozyczek zeby zyc i na splate starych pozyczek i tak ciagnie siejuz prawie rok :(. prosze o pomoc w miare jak najszybciej z gory dziekuje
     
  10. Cezarq

    Cezarq New Member

    Dołączył:
    8 Styczeń 2018
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam,mam ponad 100 tys. w 3 bankach ,dochody się zmniejszyły i zaczynam mieć problemy z uregulowaniem naleznosci,więcej na PW,
     
  11. marcin3427

    marcin3427 New Member

    Dołączył:
    15 Styczeń 2018
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    itam nazywam się Marcin, szukamy pomocy wyjścia z długów, wraz Żoną popadliśmy w długi chcemy wyjść, mam dwójkę dzieci córkę 5 letnią i synka 2 letniego jest chory na padaczkę, ja pracuje na czarno i wynajmujemy mieszkanie na które nas nie stać. Jest nam ciężko ledwo koniec z końcem łączymy, ja w 2017 roku dałem się wciągnąć w problemy i długi a teraz za to płacę i moja rodzina. Praktycznie jesteśmy bezdomni . Proszę bardzo o pomoc jeśli ktoś wie gdziem możemy się zgłosić będziemy wdzięczni
     
  12. AnulujDług

    AnulujDług New Member

    Dołączył:
    1 Luty 2018
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Wiele problemów związanych ze spiralą zadłużenia można rozwiązać poddając się upadłości konsumenckiej. Warunkiem aby z niej skorzystać jest brak rażącego niedbalstwa przy zaciąganiu zobowiązań - tzn. popadnięcie w spiralę zadłużenia musi być spowodowane jakąś szczególną okolicznością np. utrata pracy, choroba itp.

    Czasem jeżeli długi nie są aż tak wielkie warto walczyć w sądzie z firmami, które udzieliły pożyczek.
     
  13. piotr284piotr

    piotr284piotr New Member

    Dołączył:
    16 Luty 2018
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam mam na Piotr,umowa o pracę na czas nieokreślony,umowa zleceni oraz własna działalność,szukam osoby która mi pomoże stanąć na nogi finansowo.Wiecej info w PW.Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.
     
  14. Jero31

    Jero31 New Member

    Dołączył:
    18 Luty 2018
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Czesc ja tez jestem osoba ktora ma ten sam problem . Mam 170tys dlugu w tym juz komornika na 9tysiecy. Nikt nie chce mi pomóc. dodatkowo rodzice zadluzyli sie przeze mnie na 80tys. Co moge zrobic zeby uratowac swoja sytuacje??
     
  15. Kasia76

    Kasia76 New Member

    Dołączył:
    20 Luty 2018
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam Wszystkich, jakiś czas temu byłam w bardzo średniej sytuacji finansowej, zaciągałam kolejne kredyty oraz pożyczki i nie widziałam żadnego wyjścia z tej sytuacji. Wtedy na mojej drodze pojawił się Pan Mariusz, który rozwiązał wszystkie moje problemy finansowe. Na dzisiaj nie mam już żadnych zadłużeń i żyje mi się znacznie lepiej.
     
  16. Kasia88

    Kasia88 New Member

    Dołączył:
    2 Marzec 2018
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Mam podobną sytuacje i próbuje wyjść z niej choć łatwo nie jest...A czy tu ktoś pomaga?chyba bardziej kredytowo bo chyba nie trafiają tutaj ludzie ,do których los się uśmiechnął i wygrał bądź Pokaznie się wzbogacił,bo wstyd prosić ludzi którzy dobre serce maja a sami ciężko żyją....
     
  17. Betty23

    Betty23 New Member

    Dołączył:
    23 Marzec 2018
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam naprawdę pomagasz osoba w cienszkiej szytulacji
    Ja jeszcze zapomniałam napisać że jestem chora cienszko ale da się radę żyć z da choroba
     
  18. aska81

    aska81 New Member

    Dołączył:
    29 Marzec 2018
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Witam.Bardzo potrzebuje pomocy!Zapetlilam sie w kredytach i nie umiem sobie poradzic.Niestety w mezu nie mam zadnego oparcia.Jestem zdolowana psychicznie.Nie daje juz rady.Prosze o pomoc.Jest to dla mnie bardzo pilna sprawa.
     
  19. Dzako995

    Dzako995 New Member

    Dołączył:
    30 Marzec 2018
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam potrzebuje pożyczki na spłatę zobowiązań w całości mam wpisy w bazach moje dochody to 7900 zł prubowałem w fundusz korona no ale pracuje w prywatnej firmie budowlanej no i nie spełniam ich warunków odnośnie pracy.
    Pracuje też w platformie handlowej Opteck na czarno tam moje zarobki są od 6 tyś w zwysz.Zadłużyłem się ponieważ mój Wójek uległ wypadkowi i od roku staramy się żeby zaczął mniej więcej funkcjonował był w prywatnym szpitalu w którym trzeba było płacić 5 tyś miesięcznie do tego zabieg który kosztował 20000 zł potrzebuje tak mniej więcej 80000 zł na spłatę zobowiązań. Oczywiście nie mam aż tyle długu ale te resztę jakby została to napewno przyda się na dalsze leczenie.
     
  20. Grzechoo90

    Grzechoo90 New Member

    Dołączył:
    10 Kwiecień 2018
    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    Mam problem z 3 chwilówkami. Pozbyłem sie jednego kredytu ale bank nie chce usunąć zapisu zBIK. Co mam zrobić? Cały czas płacę przedłużenia chwilówek ale nie stać mnie na ich splatę.
     

Poleć tę stronę