Pomogę tylko tym którzy chcą wyjść z długów

Dyskusja w 'Forum dłużników' rozpoczęta przez użytkownika stopdlug, 8 Lipiec 2014.

1. Kessiunia

Kessiunia New Member

Docenione treści:
    0
    Ktoś napisał że jest wyjście z każdej sytuacji....jest nawet to najgorsze...i czasem człowiek myśli że już tylko to... bo kiedy dasz się okraść i oszukać firmie która jest w siłę...to nie masz szans już żyć...126 tys.zadluzona w sieci żabka,i mimo pracy i mimo starania nie mogę sobie poradzić...zasądzona eksmisja,dług za pracowników,a żabka s.a,nie ma ochoty rozłożyć zadłużenie na dogodne raty....umierać nie żyć....podpisano były ajent Żabki.

2. Graceland

Graceland New Member

Docenione treści:
    0
    Witam.
    Poprzez mojego byłego partnera zostałam z dlugiem.
    Postanowiliśmy wziąść internet od pewnej sieci....
    Na początku wszystko ok, bez żadnych problemów ale póżniej rozstaliśmy się, ja wyjechałam, a internet został u Niego. Miał korzystać i miał płacić....
    Skończyło się tak, że dostałam wezwanie do zapłaty. Odrazu skontaktowałam się z moim byłym partnerem w celu uregulowania należności i zabrałam internet.
    Obiecał że zapłaci i wszystko miało być ok.
    Pisma nie przychodziły a ja płaciłam za kolejne miesiące. Aż do końca umowy.
    Po poł roku od ustania umowy, wczoraj przyszło do mnie pismo, że muszę do 2 tygodni zapłacic 1500 zł.
    Nie wiem co robić. Nie jest to na szczęście aż taka kolosalna kwota lecz kwota długu to wysokość mojej wypłaty.
    Więc jeśli spłacę dług przez cały miesiąc zostanę bez pieniędzy do życia.
    Nie chcę zawierać kredytów...nic z tych rzeczy!
    Co mogę zrobić aby dług dalej nie rósł i pozwolono mi spłacić go w chociaż 2 ratach???
    Proszę o pomoc.

3. Oderyk

Oderyk New Member

Docenione treści:
    0
    Dzień dobry,

Mam długu około 100 tysięcy złotych przez nieudany rodzinny biznes, szczegóły mogę opisać na PW.

Udało się dla mnie i mojej rodziny zbić to z ponad 600 tys. ale straciliśmy wszystko: 1/3 mieszkania, odziedziczony domek na mazurach, oszczędności oraz małe rodzinne cenny pamiątki.
    W tym momencie utrzymuję siebie i moją matkę sam (zarabiam poniżej 2 tysięcy na rękę), raty zadłużenia pomaga nam spłacać dziadek. Niestety to ciągle za mało...jak spłacamy ratę to brakuje na czynsz, jeśli opłacimy wszystkie rachunki to nie mamy na całą ratę i tak w kółko.
    Już mi zaczyna brakować siły i pomysłów.
    Proszę o pomoc

4. JezuTySieTymZajmij

JezuTySieTymZajmij New Member

Docenione treści:
    0
    Witam. Umowa zlecenie do 2019 roku, 2200 netto 25 tys dlugu.Prosze o pomoc,

5. Lorenc

Lorenc New Member

Docenione treści:
    0
    Witam posiadam kredyty na kwotę ponad 235000 zarobki około 2800 zł w tym sporo chwilowek łącznie na kwotę 36700 zł pilna prośba o pomoc nie wiem co robić najchętniej odebrał bym sobie życie już nie wiem co robić

6. iwona

iwona New Member

Docenione treści:
    0
    Dzień dobry pilnie poyrzebuję ok.70 000,wpadłam w pętlę zadłużenia w chwilówkach,pracuję,ostatnio mam opóźnienia w spłacie,proszę pomóżcie

7. Bastek2722

Bastek2722 New Member

Docenione treści:
    0
    Szukam pomocy jestem zadluzony zaden bank noe chce udzielic mi lredytu konsolidacyjnego dziwne bo ich moto licz sie ludzie widocznie tylko ci co pracuja w banku chyba szukam osoby ktora pozyczy mi 90.000 zl na 120 miesiecy
    Prosze o kontakt osoby zainteresowane pod numerem tel 535543294

8. iwona

iwona New Member

Docenione treści:
    0
    Dzień dobry mam problemy szukam osoby,która pożyczy około 95 000 na 120 miesięcy na korzystnych ratach,jestem pod ścianą,proszę o kontakt pod numer 500261279,tylko proszę najpierw o sms

9. Lusia

Lusia New Member

Docenione treści:
    0
    Prosze o pomoc nie wiem co robic mam 100tys dlugu przyjetego w spadku z dobrodziejstwem inwentarza .jestem matka samotnie wychowujaca dziecko .pracuje za minimalna krajowa .bardzo prosze o pomoc jak moge wyjsc z tych dlugow

10. Loled

Loled New Member

Docenione treści:
    0
    Witam
    Z własnej głupoty wpadłem w tarapaty. Posiadam aktualnie 8 chwilówek. 6 ratalnych - łaczna rata jakies 1800zl/msc oraz dwie zwykle, łacznie na 7 tysiecy złotych. Posiadam własna dzialalnosc gospodarcza, lecz niestety dopiero od 4 miesiecy. Moje zarobki to okolo 5000PLN/msc na ręke - przelewy na konto. Posiadam prawie 500 punktow w BIK-u i nigdy nie miałem spoznienia w spłacie. Potrzebujeod 15000 do 40000 PLN kredytu rozłozonego na raty i nigdzie nie moge go uzyskac. Czy ktos z was ma jakies pomysły?

11. Marek w88

Marek w88 New Member

Docenione treści:
    0
    witam potrzebuje 30000 zl kredytu na splate pozyczek pozabankowych ktore zaczolem brac po wypadku samochdowym na naprawe a miesiac pozniej zona stracila prace i bralo sie cooraz wiecej pozyczek zeby zyc i na splate starych pozyczek i tak ciagnie siejuz prawie rok :(. prosze o pomoc w miare jak najszybciej z gory dziekuje

12. marcin3427

marcin3427 New Member

Docenione treści:
    0
    itam nazywam się Marcin, szukamy pomocy wyjścia z długów, wraz Żoną popadliśmy w długi chcemy wyjść, mam dwójkę dzieci córkę 5 letnią i synka 2 letniego jest chory na padaczkę, ja pracuje na czarno i wynajmujemy mieszkanie na które nas nie stać. Jest nam ciężko ledwo koniec z końcem łączymy, ja w 2017 roku dałem się wciągnąć w problemy i długi a teraz za to płacę i moja rodzina. Praktycznie jesteśmy bezdomni . Proszę bardzo o pomoc jeśli ktoś wie gdziem możemy się zgłosić będziemy wdzięczni

Poleć tę stronę