Potrzebuje pomocy finansowej

Dyskusja w 'Kredyty dla zadłużonych' rozpoczęta przez użytkownika finanse, 16 Luty 2013.

  1. finanse

    finanse Guest

    Nie wiem o co chodzi ale to ja potrzebuje pomocy finansowej tak pan nie zrozumiale napisal ale odp Nwpisze panu ze jestem naiwna napisalam jakiemus panu wyslalam mu 300 zl na umopwe i nic i to przed samymi swietami ja mam 21 mialam synka panna ma juz 5 lat i jest autystykiem moze pan zrozumie wpadlam w dlugi i nie wiem co mam robic chce mu pomuc a juz nie wiem co mam robic jestem w dolku staram sie ale nie mam zadnego wsparcia ani zeozumienia i nie daje sobie rady.ProdsZe o pomoc
     
  2.  
  3. inka

    inka Guest

    witam
    mam ten sam problem i tyle sam długu
    mam pytanie czy ktoś się do Ciebie odezwał w sprawie pomocy
    Ja już nie daje rady za pare dni dęde miała komornika
     
  4. barbarag

    barbarag Member

    Dołączył:
    18 Kwiecień 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    A jakie zasady są działania tego systemu partnerskiego. Wiele się o tym dzisiaj słyszy a w zasadzie nikt nie umie powiedzieć, komu się to opłaca???
     
  5. holmek

    holmek Member

    Dołączył:
    8 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    45
    Docenione treści:
    0
    Jeśli dziecko jest chore, zwróciłbym się do jakiejś fundacji, a jeśli chodzi o własne problemy finansowe, to zdecydowanie spróbowałbym jakiejś konsolidacji albo poszukałbym jakiejś dodatkowej pracy, żeby z tymi długami wyjść na prostą.
     
Inne zbliżone wątki do: Potrzebuje pomocy
Forum Tytuł Data
Kredyty dla zadłużonych Potrzebuje pomocy przy splacie chwilowek 9 Maj 2017
Kredyty dla zadłużonych Potrzebuje pomocy w splacie chwilowek 18 Marzec 2017
Kredyty dla zadłużonych potrzebuje pomocy 20 Październik 2015
Kredyty dla zadłużonych Szukam pomocy potrzebuje 120tys.zl na splate zadluzenia 26 Październik 2014
Kredyty dla zadłużonych PILNE! Potrzebuję pomocy w spłacie długów 12 Kwiecień 2014

Poleć tę stronę