Potrzebuje pozyczki prywatnej

Dyskusja w 'Kredyty dla zadłużonych' rozpoczęta przez użytkownika wilk.80, 18 Sierpień 2015.

  1. wilk.80

    wilk.80 New Member

    Dołączył:
    18 Sierpień 2015
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam. Potrzebuje pozyczki prywatnej w wysokości 6000 zl na splate zaleglosci. Mam zasiłek macierzyński i jestem w stanie splacac miesięcznie po 300-400zl
     
  2.  
  3. mt77

    mt77 Member

    Dołączył:
    5 Czerwiec 2015
    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    0
    Gdzie Pan próbował już wnioskować ?
     
  4. iskierka24081988

    iskierka24081988 New Member

    Dołączył:
    3 Lipiec 2016
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    WITAM RÓWNIEŻ POSZUKUJĘ POŻYCZKI W KWOCIE 5000ZŁ NA SPŁATĘ PROVIDENT WPISALI MNIE W KRD BIK BIG I ERIF PRZEZ CO CIĘŻKO UZYSKAĆ MI POŻYCZKĘ CZY KTOŚ MOŻE POMÓC UZYSKUJĘ DOCHÓD Z ZASIŁKÓW CZYLI ZASIŁEK MACIERZYŃSKI 1000ZŁ ZASIŁEK RODZINNY 178ZŁ I NA DWÓJKĘ DZIECI PO 500ZŁ UDOKUMENTOWANY DOCHÓD Z WPŁYWAMI NA KONTO PROSZĘ O KONTAKT NA MAILA
     

    Załączone pliki:

  5. iskierka24081988

    iskierka24081988 New Member

    Dołączył:
    3 Lipiec 2016
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    CZYLI MÓJ DOCHÓD TO 2178ZŁ
     
  6. Prime1

    Prime1 New Member

    Dołączył:
    14 Sierpień 2016
    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    Masz zobowiązanie, dogadaj się z wierzycielem nie roluj kredytu bo zadłużenie będzie rosło
    zaproponuj tyle ile jesteś w stanie spłacać, najlepiej w formie pisemnej. Tu możesz zaproponować swoje warunki każde oddzielnie, umorzenie części odsetek, wydłużenie okresu spłaty zobowiązań kredytowych, zawieszenie spłaty rat. Warto powalczyć jeśli przybliży to Cię do ugody z wierzycielem.
    Zgłoś sie do prawnika lub placówki
    placówki udzielają bezpłatnej pomocy osobom nie prowadzącycm działalności gospodarczej.
    wpłacaj tyle ile jesteś w stanie nawet po 10 zł i zaproponuj ugodę restrukturyzację, uzasadnij niskie wpłaty np utrata pracy, zmiana pracy z niższa płacą inne życiowe sytuacje. Zaproponuj wierzycielowi swoje możliwe warunki spłaty na jakiś czas np 6 miesiecy, rok. To pozwoli Ci odetchnąć czy też opłacić bieżące sprawy.
     
Inne zbliżone wątki do: Potrzebuje pozyczki
Forum Tytuł Data
Kredyty dla zadłużonych Potrzebuje pozyczki - zadluzenie, komornik 7 Maj 2017
Kredyty dla zadłużonych Potrzebuję prywatnej pożyczki. 13 Marzec 2017
Kredyty dla zadłużonych Potrzebuję pożyczki 15 tyś na spłatę kredytów bez weryfikacji w bazach 26 Styczeń 2017
Kredyty dla zadłużonych Potrzebuje pozyczki prywatnej pilne 28 Sierpień 2016
Kredyty dla zadłużonych Potrzebujesz pożyczki bez sprawdzania bik? 9 Marzec 2015

Poleć tę stronę