Powoli zaczynam wpadac w spirale zadluzenia

Dyskusja w 'Kredyty konsolidacyjne' rozpoczęta przez użytkownika etlors, 9 Kwiecień 2015.

  1. etlors

    etlors New Member

    Dołączył:
    9 Kwiecień 2015
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam. Moja sytuacja przedstawia sie nastepujaco, posiadam w banku kilka kredytow na laczna sume 26000zl. Miesieczna rata wynosi 1320 zl a moje miesieczne zarobki "na reke" wynosza od 2000 do 2150 zl. Niestety ta rata jest dla mnie za wysoka I powoli zaczynam wpadac w spirale zadluzenia, czy jest Tu ktos kto moglby mi podpowiedziec czy jest jakis bank ktory sensownie skonsoliduje mi ten kredyt i obnizy rate tak bym mogl normalnie żyć?
    z góry dziekuje za pomoc.
     
  2.  
  3. ulicafinansowa_pl

    ulicafinansowa_pl Member

    Dołączył:
    20 Luty 2015
    Wiadomości:
    98
    Docenione treści:
    3
    Może skorzystaj z porównywarki finansowej, podajesz tam swoje zadłużenia a porównywarka znajdzie za Ciebie oferty konsolidacji z których możesz korzystać. Innym rozwiązaniem jest zmotywowanie się do zdobycia większej sumy pieniędzy dorabiając sobie np na drobnych zleceniach lub w internecie.
     
  4. ArturKredyty

    ArturKredyty New Member

    Dołączył:
    9 Październik 2014
    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0

    Napisz jak spłacasz te zobowiązania, są opóźnienia?
    Kwota jakiej szukasz nie jest wielka, i rata może zmniejszyć się spokojnie o ponad połowę. W jakich bankach są te kredyty i gdzie były dotąd zapytania?
     
  5. house of money

    house of money New Member

    Dołączył:
    29 Kwiecień 2015
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    witam,
    chętnie pomożemy w uzyskaniu kredytu konsolidacyjnego,

    House Of Money
    500 087 950
     
Inne zbliżone wątki do: Powoli zaczynam
Forum Tytuł Data
Kredyty konsolidacyjne Zaczynam wpadać w spiralę zadłużenia-prośba o pomoc 6 Luty 2014

Poleć tę stronę