Pożyczka 20000 zł dla zadłużonego

Dyskusja w 'Kredyty dla zadłużonych' rozpoczęta przez użytkownika krzysztof6, 14 Marzec 2017.

  1. krzysztof6

    krzysztof6 New Member

    Dołączył:
    13 Marzec 2017
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam, serdecznie

    Moja sprawa przedstawia się następująco: mam prawie 27 lat, mam w tej chwili nie do końca ze swojej winy ok 70 tysięcy zł pożyczek (karta kredytowa w banku, skok, reszta chwilówki). Jedna z chwilówek wpisała mnie do BIG także kredytu w banku raczej nie dostanę. Pracowałem cały czas w Polsce od paru lat, jednak żeby móc spłacać moje zadłużenia, od listopada pracuje w Holandii. Moja firma przedłuża umowy co 3 miesiące także to również nie pomogłoby w dostaniu normalnego kredytu. Zarabiam w przeliczeniu ok. 5000-6000 zł/miesiąc. Moje raty wynoszą ok. 3000 zł także ze spłacaniem nie mam większych problemów - po prostu muszę każdego miesiąca spłacać kilka różnych rat co bardzo utrudnia życie. Chciałbym pożyczyć 20000 zł aby móc spłacać tylko trzy raty (bank,skok i właśnie owa pożyczka) co znacznie ułatwiłoby mi to wszystko i zapewne obniżyło lekko moje miesięczne zobowiązania. Oczywiście mógłbym przesłać w ramach weryfikacji każdy cotygodniowy odcinek wypłaty od podjęcia pracy, nową umowę, którą podpisałem wczoraj (13.03) i będzie trwała do 9 lipca, skany dowodu, prawa jazdy, paszportu; wszystkie niezbędne dokumenty potwierdzające. Niestety, nie posiadam żadnej nieruchomości, jedynie samochód warty ok. 3000-4000 zł.
    Czy w mojej sytuacji mogę coś wskórać? Proszę o odpowiedzi, pozdrwiam.
     
  2.  
Inne zbliżone wątki do: Pożyczka 20000
Forum Tytuł Data
Kredyty dla zadłużonych Szybka pożyczka gdzie dostanę ?! 4 Czerwiec 2018
Kredyty dla zadłużonych Potrzeba pilna pożyczka 11 Kwiecień 2018
Kredyty dla zadłużonych Pożyczka do 25 tys, bez baz bik, z niską zdolnością, na dowód do 12 miesięcy 25 Styczeń 2018
Kredyty dla zadłużonych Pilnie potrzebna pożyczka na spłatę zobowiązań 7 Maj 2017
Kredyty dla zadłużonych Pożyczka na spłatę 29 Listopad 2016

Poleć tę stronę