Pożyczka pod hipotekę gdzie?

Dyskusja w 'Kredyty hipoteczne' rozpoczęta przez użytkownika dorisdan, 15 Lipiec 2014.

  1. dorisdan

    dorisdan New Member

    Dołączył:
    15 Lipiec 2014
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam serdecznie wszystkich forumowiczów,

    Zgłaszam się do Was z prośbą o poradę. Potrzebuję 100 tysięcy na skończenie remontu oraz otwarcie restauracji sushi. W związku z tym poszukuję firmy, która użyczyłaby mi pożyczki. Bank niestety nie wchodzi w grę. Możecie coś polecić? Dysponuję domem, który mógłby służyć jako zabezpieczenie - hipoteka. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.
     
  2.  
  3. frutina1

    frutina1 New Member

    Dołączył:
    20 Lipiec 2014
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam serdecznie, bardzo chętnie pomogę Pani w doborze najlepszej oferty, posiadamy możliwość negocjacji z różnymi bankami, dlatego proszę o pozostawienie numeru telefonu albo ewentualnie adresu e-mail, a skontaktuję się z Panią. Pozdrawiam, Fortunata Kramer, Silva Finance Doradztwo Finansowe.
     
  4. Obciazona

    Obciazona Member

    Dołączył:
    5 Marzec 2014
    Wiadomości:
    59
    Docenione treści:
    0
    Ja bardzo dużo kiedyś czytałam o kredytach hipotecznych i uważam za bardzo wartościową wiedzę pochodzącą z tego tekstu o rodzajach hipotek oraz jej znaczeniu, pewnie przyda się wielu osobom
     
Inne zbliżone wątki do: Pożyczka hipotekę
Forum Tytuł Data
Kredyty hipoteczne pożyczka hipoteczna ing bank śląski - co myślicie? 20 Listopad 2013
Kredyty hipoteczne POżyczka hipoteczna w BGŻ - czy warto? 20 Wrzesień 2013
Kredyty hipoteczne pożyczka od właściciela - jakie dokumenty? 28 Sierpień 2013
Kredyty hipoteczne Pożyczka remontowa dla nauczycieli 21 Lipiec 2013
Kredyty hipoteczne Pozyczka hipoteczna w PKO BP 20 Marzec 2013

Poleć tę stronę