Pożyczka przez telefon bez BIK

Dyskusja w 'Pożyczki pozabankowe' rozpoczęta przez użytkownika Anka22, 20 Maj 2015.

  1. Anka22

    Anka22 New Member

    Dołączył:
    20 Maj 2015
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Pożyczka na telefon bez BIK
    Wypadł Ci nagły wypadek, nagła potrzeba gotówki, masz inne pożyczki do spłacenia. Dla Ciebie właśnie jest pożyczka przez telefon.

    Przy ofercie „pożyczka na telefon” pozostaw numer telefonu, a jeszcze dziś konsultant skontaktuje się z tobą i otrzymasz potrzebną gotówkę na konto w dowolnym banku. Możesz posiadać nie spłacone kredyty.
     
  2.  
  3. ulicafinansowa_pl

    ulicafinansowa_pl Member

    Dołączył:
    20 Luty 2015
    Wiadomości:
    98
    Docenione treści:
    3
    Za wygodę brania takiej pożyczki trzeba płacić ogromne kwoty. Lepiej samemu pofatygować się do banku bądź do chwilówki i tam zaciągnąć pożyczkę z jakimiś realnym do spłaty oprocentowaniem.
     
  4. Alicja Gonera

    Alicja Gonera New Member

    Dołączył:
    31 Maj 2015
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    U nas w Kaliszu co roku organizowane są Sobótki i inne takie imprezy, np. z okazji Nocy Świętojańskiej. To właśnie w tak niecodziennej okoliczności zdecydowałam się na pożyczkę od ProfiCredit. Doradca finansowy, właśnie na festynie, wytłumaczył mi korzystny regulamin. Mogę, teraz z perspektywy czasu powiedzieć, że uratował mi tym życie
     
  5. mt77

    mt77 Member

    Dołączył:
    5 Czerwiec 2015
    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    0
    Uratował życie, ale czy portfel. Pani Alicjo czytała Pani umowe co w przypadku spóźnienia powyżej 12 dni ?
     
  6. Luksus

    Luksus New Member

    Dołączył:
    25 Sierpień 2015
    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    Witaj najważniejsze jest żebyś nie wkopał się w coś z czego potem czięzko się uwikłać. Wszystko co powinieneś wiedzieć na temat Pożyczek bez BIK znajdziesz na stronie http://gotowkowe-kredyty.pl Powodzenia
     
  7. mt77

    mt77 Member

    Dołączył:
    5 Czerwiec 2015
    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    0
    Widze, że dużo na tym forum promowania firm, ok ale warto żeby ci promotorzy znali szczegóły tego co promują. Pani Alicjo moje pytanie nadal aktualne.
     
Inne zbliżone wątki do: Pożyczka przez
Forum Tytuł Data
Pożyczki pozabankowe Szybka pożyczka przez internet 19 Luty 2017
Pożyczki pozabankowe pożyczka, prywatnie, do 35tys zl (przez internet) 23 Listopad 2016
Pożyczki pozabankowe provident - pożyczka przez internet 25 Lipiec 2013
Pożyczki pozabankowe Pożyczka kredyt bez zaświadczenia o dochodach 30 Styczeń 2018
Pożyczki pozabankowe Pożyczka do 12 miesięcy do 25 tys, ze złą historią, niską zdolnością 25 Styczeń 2018

Poleć tę stronę