Prośba o pomoc, potrzebne 3000 zł

Dyskusja w 'Kredyty dla zadłużonych' rozpoczęta przez użytkownika memorial, 21 Wrzesień 2015.

  1. memorial

    memorial New Member

    Dołączył:
    21 Wrzesień 2015
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam. Jak to w życiu bywa, przez chwilówki i własną głupotę popadłem w spiralę długów. Potrzebuję pożyczki w granicach 3000 zł rozłożonej na raty, żeby zamknąć temat, który ciągnie się już blisko pół roku. Mam dwa udokumentowane źródła dochodów, umowa zlecenie oraz umowa o dzieło, średni miesięczny dochód to 1600-1700 netto. Proszę o kontakt kogoś, kto mógłby mi pomóc. Byłbym w stanie płacić do 400 zł miesięcznie.

    Pozdrawiam
     
  2.  
  3. kasiula

    kasiula New Member

    Dołączył:
    30 Wrzesień 2015
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam ja mam taka sama sytuację lecz mam umowę o prace ,i potrzebował abym 2000zl . datę miesięczna mogłaby płacić 200zl co miesiąc . proszę o odpowiedz
     
  4. kasiula

    kasiula New Member

    Dołączył:
    30 Wrzesień 2015
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    W tej chwili nie mam jak przedzwonic do Pana. Mógłby PAN do mnie przedzwonic jutro od rana jestem aktywna 515075758 mój numer.
     
Inne zbliżone wątki do: Prośba pomoc
Forum Tytuł Data
Kredyty dla zadłużonych Wpadłem w pętle długów. Prośba o POMOC. 10 Październik 2015
Kredyty dla zadłużonych Pilna prośba o pomoc - potrzebuje pilnie zaledwie 1400zł... 11 Czerwiec 2015
Kredyty dla zadłużonych Wpadłem w niezłe bagno! Mam 20 lat, POMOCY 17 Październik 2018
Kredyty dla zadłużonych Szukam jakiejkolwiek pomocy 8 Listopad 2017
Kredyty dla zadłużonych jestem zadluzony POMOCY 4 Lipiec 2017

Poleć tę stronę