Przeklęte chwilówki..

Dyskusja w 'Kredyty dla zadłużonych' rozpoczęta przez użytkownika Zadluzonastudentka, 5 Czerwiec 2017.

  1. Zadluzonastudentka

    Zadluzonastudentka New Member

    Dołączył:
    5 Czerwiec 2017
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Dzień dobry.
    Mam 23 lata i ogromny problem z chwilówkami. Mam ich wziętych na łączną kwotę ok 30 tyś (provident, wonga, vivus, netcredit, filarum, monedo).. zarabiam 2200 zł miesięcznie. Mam umowę o pracę ale na czas określony. Myślałam o kredycie konsolidacyjnym w banku ale niestety raczej nie mam co liczyć ponieważ pomimo zaciągniętych chwilówek i spłacania ich na czas mam pusty Bik. Jestem w stanie przeznaczać ok 700 zł miesięcznie na spłatę. Nie wiem już co mam robić. Proszę o rady..
     
  2.  
  3. piotr81

    piotr81 New Member

    Dołączył:
    19 Styczeń 2017
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    Weź Pożyczki na http://www.pozyczki-bez-bik.pl bez sprawdzania bazy BIK
     
  4. Kamil_Kondel

    Kamil_Kondel New Member

    Dołączył:
    27 Listopad 2017
    Wiadomości:
    14
    Docenione treści:
    0
    Jasne weź kolejne chwilówki...
    Zmień nastawienie do życia- bez niego zawsze będziesz swoje egoistyczne zachcianki zaspokajał pożyczkami. Weź się za oszczędzanie. Są poradniki o ekremalnym oszczędzaniu. Trzeba tylko chcieć.
     
Inne zbliżone wątki do: Przeklęte chwilówki
Forum Tytuł Data
Kredyty dla zadłużonych Potrzebuję 2,5 do 3 tyś przez chwilówki proszę o pomoc 18 Listopad 2015
Kredyty dla zadłużonych Witam wpakowałem się w chwilówki potrzebuje 3 tysiące 17 Listopad 2015
Kredyty dla zadłużonych Popadlem w chwilowki nie potrafie tego splacic 23 Sierpień 2015
Kredyty dla zadłużonych Jestem zadłużona na ok 25tys zł przez takie pożyczki jak chwilówki 22 Lipiec 2014

Poleć tę stronę