Ranking chwilówek tzw. szybkich pożyczek

Dyskusja w 'Szybkie kredyty' rozpoczęta przez użytkownika Admin, 22 Marzec 2017.

1. Lucek72

Lucek72 Guest

Witam. Ja korzystałem ze str http://kredyty-szybkie.pl
    Można porównać kilka pożyczek ale nie tylko. Za pośrednictwem tej str można znaleźć porownywarki min. Ubezpieczeń, kredytów gotówkowych czy operatorów sieci. A gdy napisałem do właściciela pomógł mi i doradził gdzie wziąć pożyczkę i jak unikać kosztów związanych z ponownym wzięciem owej pożyczki. Szczerze polecam

2. mania warszawa

mania warszawa New Member

Docenione treści:
    0
    Znam Profi Credit i nie miałam wcześniej takiej sytuacji, o której mówisz. Wzięłam 8 tys. zl na szybko na 24 miesiace, spłaciłam przed czasem i git, nie robili mi żadnych problemów, wyrobiłam się po prostu z gotówką trochę wcześniej i miałam to z głowy. Kasa poszła na samochód, nie nowy, używany, część była płacona z naszej kasy, a cześć z pożyczki.

3. mirrek11

mirrek11 New Member

Docenione treści:
    0
    Ja ostatnio jak potrzebowałem pieniędzy na ślub syna to dostałem bez problemu kredyt w AASA. Musiałem się ratować kredytem bo niestety nie mam dużo pieniędzy, a te chwilówki przez internet bez BIKU w Aasa są o tyle dobre, że nie ma żadnych ukrytych kosztów, a do tego można bez problemowo odroczyć spłatę raty nawet o 5 tyg!

4. aragz

aragz New Member

Docenione treści:
    0
    Dzisiaj praktycznie większość chwilówek jest dostępnych za 0 zł, wystarczy zajrzeć choćby tutaj: http://www.forum-kredytowe.pl/f150/najlepsze-chwilowki-z-oprocentowaniem-0-pierwszej-pozyczki-68671.html Jeżeli więc pożyczyliśmy chwilówkę na promocyjnych warunkach w jednej firmie, to nic nie stoi na przeszkodzie by pożyczyć ją w drugiej, która ma podobną promocję. Trzeba jednak pamiętać by tego rodzaju pożyczki spłacać w ustalonym terminie, ponieważ w przeciwnym wypadku narazimy się na nie przyjemności i dodatkowe koszta.

5. zielonaa9

zielonaa9 Guest

Branie jakichkolwiek kredytów może okazać się niebezpieczne. Wiele osób za szybko podjęło decyzję o wzięciu chociażby chwilówki, później następnych i następnych a w rezultacie okazało się, że nie mają z czego ich spłacać. Łatwo się bierze, dlatego warto się zastanowić dwa razy i np skorzystać z porównywarek.

6. Sikorka56

Sikorka56 New Member

Docenione treści:
    0
    Ja mogę polecić Wam jeszcze ranking chwilówek 2018, bo każdy oczekuje od chwilówki czegoś innego i nie ma czegoś takiego jak najlepsza chwilówka. Jeden potrzebuje bardzo dużej kwoty, drugi opóźnionej spłaty, a jeszcze jeden chwilówki bez BIK. Moim zdaniem lepiej się rozejrzeć w rankingu i wybrać chwilówkę, która będzie najbardziej odpowiednia dla Ciebie z wygodną spłatą.

7. Pożyczka OKAY

Pożyczka OKAY New Member

Docenione treści:
    0
    Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Pożyczka OKAY

Pierwsza Pożyczka do 1500 zł na 30 dni bez żadnych dodatkowych kosztów!

Pożyczka ratalna do 15 000 zł!

Wysoka przyznalwalność!

Pożyczki dla osób z BIK, Zadłużeniami, Komornikiem.

Poleć tę stronę