Ranking chwilówek tzw. szybkich pożyczek

Dyskusja w 'Szybkie kredyty' rozpoczęta przez użytkownika Admin, 2 Styczeń 2019.

  1. Ola$$$

    Ola$$$ Guest

    Polecam SWIETNY RAnking! ponad 50 firm.Dużo jest darmowych pierwszych pożyczek :-D
    Z tej strony można złożyć wniosek więc jest super wygodnie.
     
  2. sanatka

    sanatka Guest

    Pierwszy raz korzystałam z szybkich pożyczek i to właśnie w vivusie, ogólnie ze wszystkiego jestem zadowolona, myślę, że kiedy znowu będę w potrzebować na już pieniążków to ponownie zwrócę się do nich.
     
  3. żaba

    żaba Guest

    Bardzo dobrze opracowane zestawienie. Nie trzeba klikać kolejnych stron internetowych, żeby zapoznać się z poszczególnymi ofertami. A ja ostatnio znalazłam inną ofertę, której nie ma tutaj w zestawieniu. Oferta na stronie wydaje się dosyc bogata, ale wolę jeszcze pzonać opinie innych osób. Najlepiej kogoś, kto korzystał z ich usług.
     
  4. jarena

    jarena Guest

    Ja brałam kilka razy w Zaplo i zawsze jestem zadowolona, decyzja jest szybko. Całość odbywa się bez najmniejszego problemu.
     
  5. mania warszawa

    mania warszawa New Member

    Dołączył:
    24 Listopad 2016
    Wiadomości:
    17
    Docenione treści:
    0
    Znam Profi Credit i nie miałam wcześniej takiej sytuacji, o której mówisz. Wzięłam 8 tys. zl na szybko na 24 miesiace, spłaciłam przed czasem i git, nie robili mi żadnych problemów, wyrobiłam się po prostu z gotówką trochę wcześniej i miałam to z głowy. Kasa poszła na samochód, nie nowy, używany, część była płacona z naszej kasy, a cześć z pożyczki.
     
  6. speedster

    speedster New Member

    Dołączył:
    2 Październik 2015
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    W wykazie chwilówek oferujących pierwszą za darmo brakuje Szybka Gotówka - miałem niedawno okazję korzystać i mogę potwierdzić, że promocja o której piszą na stronie (pierwsza pożyczka do 300 pln gratis) faktycznie obowiązuje i działa
     
  7. Lucek72

    Lucek72 Guest

    Witam. Ja korzystałem ze str http://kredyty-szybkie.pl
    Można porównać kilka pożyczek ale nie tylko. Za pośrednictwem tej str można znaleźć porownywarki min. Ubezpieczeń, kredytów gotówkowych czy operatorów sieci. A gdy napisałem do właściciela pomógł mi i doradził gdzie wziąć pożyczkę i jak unikać kosztów związanych z ponownym wzięciem owej pożyczki. Szczerze polecam
     
  8. baku@73

    baku@73 New Member

    Dołączył:
    16 Grudzień 2016
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    Zdecydowanie i z czystym sumieniem polecam Kredyt1000. Brałem raz ale od początku do końca nie miałem się do czego przyczepić. Pełen profesjonalizm i wyrozumienie, bardzo mało papierów. Do decyzji przyczyniła się bardzo korzystna oferta więc polecam sprawdzić.
     

Poleć tę stronę