rankingi - czy prawdziwe?

Dyskusja w 'Rankingi kredytowe' rozpoczęta przez użytkownika Kelly, 3 Maj 2013.

  1. Kelly

    Kelly Member

    Dołączył:
    3 Maj 2013
    Wiadomości:
    34
    Docenione treści:
    0
    Witam

    znalazłam ostatnio taką stronę w sieci:



    ukazane są firmy i ich poszczególne miejsca w rankingu. Czy jednak można w te rankingi wierzyć?? Czy też są stworzone jedynie dlatego aby przyciagnąć klienta do danej jednostki? Zastanawiam się bo wszędzie te rankingi wyglądają nieco inaczej....
     
  2.  
  3. Renia

    Renia New Member

    Dołączył:
    29 Maj 2013
    Wiadomości:
    18
    Docenione treści:
    0
    No niby się opierają na ankietach które ludzie wypełniają, ale nigdy nie wiadomo ile w tym jest prawdy.
     
  4. marko800

    marko800 New Member

    Dołączył:
    13 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Ja też widziałem kilka rankingów - według mnie są raczej prawdziwe. Przynajmniej wiedzac co nieco o produktach bankowych można samemu dość do podobnych wniosków. Sam jestem klientem Invest banku i jakoś mnie nie dziwi ich wysoka pozycja w rankingu najtańszych kredytodawców. Brałem ostatnio u nich Kredyt Plus na bardzo preferencyjnych warunkach, mało oprocentowany i dostosowany do moich możliwości finansowych. Przy okazji wziąłem udział w konkursie - oprócz korzystnego kredytu mogę tez wygrać wartościową nagrodę, np. smartfona czy iPada.
     
  5. koniuszek

    koniuszek Member

    Dołączył:
    7 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    42
    Docenione treści:
    0
    Rankingi są zasadniczo oparte na rzeczywistych danych, ale wcale nie oznacza to, że dany bank, który jest w czołówce rankingów, jest faktycznie takim wspaniałym. Na pewno natomiast są one powodem do chwalenia się przez banki i czynnikiem, który można wykorzystać w reklamie.
     
  6. mikado

    mikado Member

    Dołączył:
    17 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    36
    Docenione treści:
    0
    Rankingi nie zawsze odzwierciedlają rzeczywistość dlatego, że każdy klient ma trochę inną historię i jest przez bank rozpatrywany indywidualnie. Zatem jeśli według rankingu w danym banku mamy najlepszy kredyt gotówkowy, to nie znaczy, że dla każdego.
     
  7. rocker

    rocker Member

    Dołączył:
    18 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    Rankingi jak najbardziej są prawdziwe. Jednak oczywiście jeśli chodzi o udzielanie kredytów oraz inne usługi bankowe, to każdy klient jest rozpatrywany indywidualnie. Każdy więc sam powinien dla siebie szukać miejsca, gdzie jest najtańszy kredyt lub inny produkt bankowy.
     
  8. mamba00

    mamba00 New Member

    Dołączył:
    28 Listopad 2015
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    najlepiej samemu stworzyć taki ranking i porównać sobie oferty, tylko niestety dużo z tym pracy..
     
  9. Obciazona

    Obciazona Member

    Dołączył:
    5 Marzec 2014
    Wiadomości:
    59
    Docenione treści:
    0
    Moim zdaniem nie warto kłamać w tej kwestii, zbyt łatwo zweryfikować, że tak naprawdę bank X nie jest najlepszy
     
Inne zbliżone wątki do: rankingi prawdziwe
Forum Tytuł Data
Rankingi kredytowe Kto tworzy rankingi ? 18 Lipiec 2013

Poleć tę stronę