Raport w BIK

Dyskusja w 'Forum kredytowe' rozpoczęta przez użytkownika angel, 13 Luty 2013.

  1. angel

    angel Guest

    nigdy nie figurowaliśmy w bik
    Przecież macie 2 kredyty,no chyba że Widzieliscie swoj raport przed kredytami.Bo ja jak zobaczyłem swoj to oczy zrobiłem,nawet karty kredytowe widnieja jako rachunek otwarty i z kredytem duzy problem miałem.Dodam że karty nieaktywne ot tak leżały bo kiedyś mi bank przysłał.
    pozdro
     
  2.  
  3. kabanos11

    kabanos11 Member

    Dołączył:
    14 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    Figurowanie w BIK wcale nie oznacza iż nie masz zdolności kredytowej. Na ogół bowiem zawsze wprowadzane są wszelkie kredyty, dlatego też BIK może świadczyć także o tym, że w całości spłacasz kredyty.
     
  4. mikado

    mikado Member

    Dołączył:
    17 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    36
    Docenione treści:
    0
    Zasadniczo jeśli ktoś widnieje w BIK, to jest osobą, która ma jakieś problemy ze spłatą kredytów. Jeśli więc ktoś wie, że spłaca regularnie i nie ma żadnych zaległości to powinien dociekać prawdy i żądać usunięcia wpisu na swój temat w rejestrze. Bez tego, miejsc gdzie się dostanie kredyt jest niewiele.
     
  5. lolita

    lolita Member

    Dołączył:
    17 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    41
    Docenione treści:
    0
    Może być tak, że pałeczka będzie przekazywana od klienta do banku i z powrotem. Jeśli bank nie będzie chciał sprawy rzetelnie wyjaśnić, proponowałabym zwrócić się do organu nadrzędnego ze skargą. Nie może być tak, że bank przysyła jakieś karty, a potem twierdzi, że ktoś ma kredyt. Na pewno nie jest to najlepsze miejsce w bankowym świecie.
     
  6. fiskus

    fiskus Member

    Dołączył:
    18 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    Myślę, że wszystkie zasady powinny być zawarte w regulaminie banku, a jeśli nie, to nie ma on prawa niczego robić bez poinformowania o takim działaniu klientów. Najlepszy bank to ten, który jasno stawia każdą sprawę.
     
Inne zbliżone wątki do: Raport
Forum Tytuł Data
Forum kredytowe Raport standard Bik 15 Marzec 2013

Poleć tę stronę