Spłata komornikowi a spłata wierzycielowi

Dyskusja w 'Forum dłużników' rozpoczęta przez użytkownika kasiap2010, 21 Lipiec 2015.

  1. kasiap2010

    kasiap2010 New Member

    Dołączył:
    21 Lipiec 2015
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Chcę spłacić swoje długi. Ale chcę też ograniczyć niepotrzebne koszty. Komornik z tytułu pewnej sprawy wyliczył moje zadłużenie na 19800 zł. Zadzwoniłam bezpośrednio do banku i oni powiedzieli, że muszę im zapłacić 17300 zł i wyślą pismo do komornika o umorzenie sprawy, ale jakieś tam koszty będę musiała jeszcze zapłacić komornikowi. Zadzwoniłam więc do komornika, żeby zapytać ile tych kosztów będzie. On zaczął mnie przekonywać, że lepiej będzie jak zapłacę jemu, bo to nie wiadomo jak się wszystko porozlicza jak wpłacę w banku. A poza tym powiedział że jak zapłacę wierzycielowi to i tak nie uniknę zapłacenia jemu 15%. Jednak czytałam na forach coś innego. Czy mi się wydaje, czy komornik mnie podpuszczał i próbuje zrobić mnie w jajo?
     
  2.  
  3. FundacjaMiB

    FundacjaMiB New Member

    Dołączył:
    23 Sierpień 2015
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Gdy Płaci Pani komornikowi weźmie 15% ze ściągniętej kwoty - gdy do banku Bank będzie musiał przekazać mu 8% ściągniętej wierzytelności :) Tak więc lepiej do Banku - będzie taniej a komornik po prostu chce więcej zarobić - nic złego :)
     
  4. POMOC DLA ZADŁUŻONYCH

    POMOC DLA ZADŁUŻONYCH New Member

    Dołączył:
    21 Sierpień 2016
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Firma z bogatym doświadczeniem na rynku finansowym i windykacyjnym oferuje usługi w zakresie pomocy dla zadłużonych. Pomagamy w polubownym spłaceniu swoich zadłużeń, rozmowach z negocjatorami firm windykacyjnych, windykacji bankowej, a także komornikami.

    Wieloletnie doświadczenie w pracy z wierzycielami daje gwarancje skuteczności. Nasze działania pozwalają zapobiec licytacji nieruchomości, także gdy sprawy są już na etapie egzekucji komorniczej.

    Prowadzone przez nas czynności prowadzą do pozbycia się komornika, a co za tym idzie zwolnienia z wszelkich dokonanych w toku postępowania komorniczego zajęć.

    Oferujemy fachową i skuteczną pomoc. Indywidualne podejście do każdej sprawy oraz dokładna analiza pozwala nam na wybranie najlepszego rozwiązania dla naszego Klienta.

    Nie działamy jak inne firmy, oferujące podobne usługi wyłącznie przez określony czas i za wysokie wynagrodzenie

    Działamy na podstawie umowy, wykorzytując wszelkie możliwe środki odwoławcze przez pełen okres wymagany do pozytywnego zamknięcia sprawy.

    Szanujemy naszych Klientów, chcemy im pomóc nie narażając na kolejne zbędne wydatki i długi, dlatego też w kwestii wynagrodzenia jesteśmy elastyczni i pomagamy za najniższe stawki.

    Zapraszamy do kontaktu:

    Tel.: +48 575 727 666
     
Inne zbliżone wątki do: Spłata komornikowi
Forum Tytuł Data
Forum dłużników Spłata zadłużenia - chcę spłacić ale nie wiem jak, żeby było dobrze 21 Lipiec 2015
Forum dłużników Spłata długu u komornika i odsetki u windykatora 26 Styczeń 2015
Forum dłużników spłata kredytu po rozwodzie - kto ma spłacać? 21 Sierpień 2013

Poleć tę stronę