Suma rat pożyczek i kredytów przekracza wypłatę

Dyskusja w 'Forum dłużników' rozpoczęta przez użytkownika truskaweczka, 13 Marzec 2015.

  1. truskaweczka

    truskaweczka New Member

    Dołączył:
    13 Marzec 2015
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam serdecznie. Proszę o pomoc.
    Mamy zaciągnięte kredyty tj. 2 konsolidacyjne, 2 zwykłe i 1 karta kredytowa (2000) do spłaty zosatło nam jeszcze około 160 tys. zł. Pragnę wspomnieć, że to sa kredyty zaciągnięte na spłatę innych oraz na pijackie wybryki mojego męża(kredyty brane po kryjomu). Jakoś jeszcze dajemy rady, jakoś łatamy ale z cięzkim trudem. Tu gdzieś wpadnie parę grosza tu się czymś pokryje. Najlepsze jest to , że suma rat przekracza wypłatę mojego męża a jest to około 3600 zł miesięcznie na same raty. Dobrze, że ja pracuje i jeszcze osobą gospodarną i troche potrafie przyoszczędzić ale nie ukrywam nie wiem jak dalej będzie. Ostatnio byliśmy w banku i chcieliśmy wziaść 7000 tys kredytu ale niestety nasza zdolnosć kredytowa juz sie wyczerpała. Do 2021 roku zostały nam 2 duże kredyty konsolidcyjne. Jak to wszystko rozwiązać? Czy da się w BIK-u zablokowac na jakiś czas brak mozliwości brania kredytów przez mojego męża w przypadku spłaty ozostałych?
     
  2.  
  3. kavol

    kavol New Member

    Dołączył:
    26 Luty 2015
    Wiadomości:
    11
    Docenione treści:
    0
    W BIKu jest tylko twoja historia zadłużenia, która jest automatycznie oczyszczona co 6lat albo 5 nie pamiętam ale raczej dłuższy okres. Czy rozważali państwo wakacje kredytowe na jeden kredyt by w czasie ich pani mąż podjął lepiej płatną prace?
     
  4. truskaweczka

    truskaweczka New Member

    Dołączył:
    13 Marzec 2015
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Nie nie rozważaliśmy takich wakacjami mój mąz pracuje na kopalni więc uważam że to jest dobra praca.
    Jeżeli nie będziemy mieli z czego splacać tojest takie ryzyko ze komornik oprócz mojego i męża wynagrodzenia może zająć nieruchomość-mieszkanie która została mi zapisana ( dożywotnio ponieważ mój tata jeszcze mieszka )
     
  5. kavol

    kavol New Member

    Dołączył:
    26 Luty 2015
    Wiadomości:
    11
    Docenione treści:
    0
    Rozumiem, co do pytania zablokowania BIKu to jak wiem to nie możliwe . Nie ma nikt prawa zabronić pani mężowi brać kredytu jeśli chce, mogą się nie zgodzić go udzielić.
    Poza tym problemu to raczej nie rozwiąże bo jest pełno firm udzielających kredytów bez BIKu.
    Może zrestrukturyzować to zadłużenie. Zadzwoń na infolinie lub wejdz przez czat z konsultantem prawnym.
    Zawsze to jakaś porada lepiej działać niż stać w miejscu i nic nie robić. kancelarialexperto
     
Inne zbliżone wątki do: Suma pożyczek
Forum Tytuł Data
Forum dłużników Przepis na splate kredytow i pozyczek 28 Luty 2013

Poleć tę stronę