Świetna pożyczka przez internet

Dyskusja w 'Kredyty dla zadłużonych' rozpoczęta przez użytkownika magda, 14 Maj 2013.

  1. magda

    magda Guest

  2.  
  3. maga123

    maga123 Member

    Dołączył:
    13 Maj 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
    Jakoś nie chce się wierzyć w taki idealne warunki:( Gdzie tu haczyk? Jeśli wszystko 0 % to właściwie na czym zarabia bank czy też parabank?
    Gdzie w takim przypadku są opłaty??
     
  4. koniuszek

    koniuszek Member

    Dołączył:
    7 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    42
    Docenione treści:
    0
    Ja już widziałem podobne cuda nie jeden raz, więc nie bardzo mi się w to chce wierzyć. Bez oprocentowania to można pożyczyć od rodziców, ale w banku czy jakiejś instytucji pozabankowej? Coś mi się wydaje, że nie do końca to jest takie piękne.
     
  5. kobieta2424

    kobieta2424 Member

    Dołączył:
    12 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
    Może warunki na pierwszy rzut oka są idealne..ale proszę powiedzieć ile wynosi opłata za usługę?
     
  6. holmek

    holmek Member

    Dołączył:
    8 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    45
    Docenione treści:
    0
    Wątpię, aby było to najlepszy kredyt na rynku i wątpię, aby nie było w tym wszystkim jakiegoś haczyka. Tutaj raczej będą jakieś opłaty, które trzeba wnieść, aby taki kredyt uzyskać. Nikt przecież nie daje niczego za darmo, gdyż działa dla zysku.
     
  7. mikado

    mikado Member

    Dołączył:
    17 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    36
    Docenione treści:
    0
    Wszystko pięknie, ładnie, ale należy się zastanowić jak spłacimy taką pożyczkę. Podejrzewam, że w tym aspekcie jest zawarty haczyk i później się okaże, że to wcale nie jest najlepsza pożyczka dla zadłużonych jaka jest na rynku.
     
Inne zbliżone wątki do: Świetna pożyczka
Forum Tytuł Data
Kredyty dla zadłużonych Szybka pożyczka gdzie dostanę ?! 4 Czerwiec 2018
Kredyty dla zadłużonych Potrzeba pilna pożyczka 11 Kwiecień 2018
Kredyty dla zadłużonych Pożyczka do 25 tys, bez baz bik, z niską zdolnością, na dowód do 12 miesięcy 25 Styczeń 2018
Kredyty dla zadłużonych Pilnie potrzebna pożyczka na spłatę zobowiązań 7 Maj 2017
Kredyty dla zadłużonych Pożyczka 20000 zł dla zadłużonego 14 Marzec 2017

Poleć tę stronę