Szybki kredyt na umowe zlecenie

Dyskusja w 'Szybkie kredyty' rozpoczęta przez użytkownika jolly, 5 Marzec 2013.

  1. jolly

    jolly Guest

    Jak w temacie , powiedzcie gdzie dostane najlepszy szybki kredyt na umowe zlecenie?
     
  2.  
  3. hipo

    hipo Guest

    Witam.
    No niestety umowa zlecenie niestety w wiekszości banków odpara z automatu a jak akceptują to po min roku.
    Jeżeli w dalszym ciągu interesuje Pana pożyczka ok 8000 jestem w stanie załatwić to przez bzwbk.
    Jest tam możliwość dostania pożyczki bez potwierdzania zatrudnienia.
    Szczegóły przez telefon udzielę.
    Proszę o kontakt lub prosze przysłać swój nr a oddzwonie.
    Pozdrawiam
     
  4. anka

    anka Guest

    Witam.
    Prosze o informacje odnosnie kwot z tych zlecen.
    Czy posiada Pan umowy i rachunki do tych zlecen?
     
  5. opoznienie

    opoznienie Guest

    witam,

    bym prosil napisac cos wiecej. Jestem zainteresowany kredytem na oswiadczenie do 10tys zl.

    pozdrawia,
    Marcin
     
  6. megi

    megi Guest

  7. ciukoretka

    ciukoretka New Member

    Dołączył:
    29 Maj 2013
    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    0
    Ze zleceniem zawsze jest ciężko, banki rzadko udzielają pożyczek pod taką umowę. Raczej pozostaje ci pożyczka poza bankowa.
     
  8. pawik

    pawik Member

    Dołączył:
    8 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    Małe kwoty ok, ale zasadniczo lepiej jest mieć etat. Jeśli nie w banku to w jakiejś instytucji pozabankowej. Myślę, że tam będzie łatwiej, ale nie znaczy wcale, że taka pożyczka będzie dla ciebie korzystna.
     
  9. holmek

    holmek Member

    Dołączył:
    8 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    45
    Docenione treści:
    0
    Niezależnie od umowy można dostać kredyt, jeśli się potwierdzi stałe dochody. Oczywiście nie we wszystkich bankach, ale ja bym w takiej sytuacji spróbował pójść do Reiffeisen Polbank. Być może tam się uda.
     
  10. mikado

    mikado Member

    Dołączył:
    17 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    36
    Docenione treści:
    0
    Umowa zlecenie sprawia, że nie wszystkie banki je respektują. Jeśli natomiast chodzi o parabanki, to tutaj nie ma większej różnicy. Zasadniczo bowiem można również uzyskać wówczas pożyczkę. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście wzięcie pożyczki w banku, ale nie zawsze jest to możliwe.
     
  11. pinia

    pinia Member

    Dołączył:
    8 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    34
    Docenione treści:
    0
    Proponuję instytucję pozabankową, ale uczciwą i sprawdzoną, a w tej materii najlepszym rozwiązaniem wydaje się być firma Provident. Oczywiście najpierw należy prześledzić wszystkie warunki udzielanej pożyczki.
     
  12. adol

    adol New Member

    Dołączył:
    16 Wrzesień 2013
    Wiadomości:
    26
    Docenione treści:
    0
    Wiele zależy od tego, na jak długi okres opiewa ta umowa, jak długo pracujesz, bo im dłużej, tym większa szansa, że w wielu miejscach dostaniesz kredyt.
     
  13. kosma67

    kosma67 Member

    Dołączył:
    10 Październik 2013
    Wiadomości:
    31
    Docenione treści:
    0
    Instytucje pozabankowe z pewnością bez problemu udzielą takiej pożyczki i są to miejsca, gdzie niemal na pewno dostaniesz kredyt, co oczywiście nie znaczy, że na pewno.
     
  14. eweline1989

    eweline1989 Member

    Dołączył:
    23 Luty 2014
    Wiadomości:
    29
    Docenione treści:
    0
    Witam Serdecznie
    Ja proponuje karte kredytowa sama sprawdziłam i faktycznie nie potrzeba zadnych dokumentów potwierdzajacych dochody .
    Proponuje ludziom w potrzebie oferte banku Link pod spodem .. karta kredytowa z limitem min 1100 zł bez zaswiadczen o dochodach . Ja pracowałam na umowie zlecenie a w dodatku juz byłam zadłuzona.
    Wiadomo ze nie dostałabym w innym banku karty kredytowej na umowie zlecenie a w tym dostałam bez problemu i nie trzebababyło udokumentowac swoich wynagrodzen w dodatku mozna połaczyc dochody z chłopakiem lub mezem czy zona wtedy dostaje sie wiekszy limit . A najfajniejsze jest to ze jak kurier wróci do banku z podpisana umowa to kwote jaka ci zaproponowali moga przelac ci na konto zanim przyjdzie karta z pinem ty juz posiadasz potrzebne ci pieniadze.
    Przez link wypełnią Państwo wniosek , nastepnie dzwonia aby upewnic sie ze jestesmy zainteresowani oraz pytaja o zarobki itp... w rozmowie telefonicznej odrazu mówia czy dostaniemy limit kredytowy i na jaka kwote a nastepnie wysyłaja kuriera z umowa . Po podpisaniu umowy i daniu ksero dowodu osobistego czekamy tylko na karte kredytowa. W razie braku pracy mozna na rok zamrozic spłate karty całkowicie za darmo bez dodatkowych odsetek. Naprawde polecam ja równiez posiadam karte i jestem zadowolona. Wypełnij wniosek napewno oddzwonia
    http://www.pozyczki-bez-bik.pl
     
  15. Joanna41

    Joanna41 Member

    Dołączył:
    29 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    101
    Docenione treści:
    0
    W http://pozyczka24.info.pl nie patrza na historie kredytowa i sytuacje finansowa, a do tego maja raty bez ukrytych oplat
     
Inne zbliżone wątki do: Szybki kredyt
Forum Tytuł Data
Szybkie kredyty Gdzię dostanę szybki kredyt na dowód osobisty? 16 Maj 2018
Szybkie kredyty Szybki kredyt w Alior Bank? 3 Marzec 2014
Szybkie kredyty Szybki kredyt w Geting Banku? 28 Luty 2014
Szybkie kredyty Najlepszy szybki kredyt w 2014 ? Gdzie warto zaciągnąć? 28 Luty 2014
Szybkie kredyty Najtańszy szybki kredyt 22 Styczeń 2014

Poleć tę stronę