ubezpieczenie w provident

Dyskusja w 'Provident forum' rozpoczęta przez użytkownika agnrogo, 8 Listopad 2014.

  1. agnrogo

    agnrogo New Member

    Dołączył:
    8 Listopad 2014
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam,
    Mam taką prośbę, czy któryś z klientów lub pracowników providenta posiada dodatek o ubezpieczeniu który jest dołączony do umowy kredytowej, albo zna odpowiedz na pytanie, czy przy kredycie jest ubezpieczenie NNW?Bardzo proszę o info☺
     
  2.  
  3. janduś

    janduś New Member

    Dołączył:
    17 Marzec 2015
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Może później lepiej niż wcale. Jako tako nie ma ubezpieczenia NNW na dzień dzisiejszy, natomiast ubezpieczenie bylo na pozyczkę i pobyt w szpitalu. Przedstwiciel który przychodzi po swoje należności nie umial mi odpowiedzieć jaka to kwota. Byleme jedynie poinformowany ze juz od 1-szego dnia pobytu w szpitalu. Na koniec wyszlo tak, że odostatniej raty jest odiczona należnośćza pobyt w szpitalu w kwocie miesiecznej raty za każde pełny tydzień.
    Od 1 lutego jest tzw pakiet medyczny 2 zł na tydzień i dostęp do lekarza 1-szego kontaktu, tylko jakoś przez usta to nie przeszlo kierownikowi aby poinformować ze jest karencja 4-tygodnie, podobno jest 100zl za kazdy dzien pobytu w szpitalu powyzej 3 dni. Zapewnianio ze lekarz w mojej okolicy powinien sie juz pojawic po 4-5 godzinach. Niestety nie sprawdzilo sie to. Dzwoniąc na numer AXA (z nimi jest podpisany pakiet medyczny) pytaja od kiedy jest umowa, co się dzieje, po 20-40 minut odzwaniaja i tym razem konsultacja lekarska i te same pytania, na ktore otrzymalem odpowiedź, że to nie jest w ich kompetencji lub ,że on nie ma takich kompetencji. Pozostawiony na lodzie, poinformowalem kierownika oddziału a tu znów zaskoczenie, bo on nie ma żadnego wpływu na to jak dziala ubiezpieczyciel, na taką odpowiedź możecie sie tylko domyśleć dalszej niemilej rozmowy, oczym zawiadomię tzw..górę". Natomiast pakiet medyczny działa w przypadku nieszczesliwego wypadku lub nagłego zachorowania. Nagłe zachorowanie? piękna definicja. Oczywiscie PROVIDENT oprócz umowy o pożyczkę i zaznaczenia tam pakietu medycznego nie daje nic po za tym, a przydalo by sie więcej choćby umowa usług medycznych.
    Jeżeli nieszczesliwy wypadek to pogotowie, wykłócać sie czy nasza choroba jest czymś nagłym to uważam ze jest to zwykłe naciągactwo tym bardziej że 50% kwoty za pakiet medyczny ląduje w kasie PROVIDENT-a.
    Jestem w trakcie rozwiazania umowy pomimo ze minął termin 14-dni na odstapienie od umowy.
    pozdrawiam
     
  4. ProRank

    ProRank New Member

    Dołączył:
    14 Lipiec 2015
    Wiadomości:
    11
    Docenione treści:
    1
    czy cos się zmieniło czy dalej nie ma tam ubezpieczenia?
     
Inne zbliżone wątki do: ubezpieczenie provident
Forum Tytuł Data
Provident forum Provident a komornik 25 Wrzesień 2015
Provident forum Provident Krosno - oceny 22 Styczeń 2014
Provident forum Czy w Provident sprawdzają zdolność kredytową? 22 Styczeń 2014
Provident forum Wasze oceny działalnosći Providentu 2 Styczeń 2014
Provident forum Drogi Provident. 29 Grudzień 2013

Poleć tę stronę