Ubieganie się o kredyt i podwyżka wynagrodzenia

Dyskusja w 'Kredyty hipoteczne' rozpoczęta przez użytkownika Katka, 11 Sierpień 2013.

  1. Katka

    Katka New Member

    Dołączył:
    11 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam
    W następnym tygodniu muszę złożyć wnioski do banków o kredyt ponieważ mam zarezerwowane mieszkanie z rynku pierwotnego. Właśnie dowiedziałam się od mojego pracodawcy, że już za ten miesiąc otrzymam stałą podwyżkę wynagrodzenia (kilkaset złotych). Wprawdzie doradca wyliczył mi, że mam zdolność kredytową przy dotychczasowych zarobkach, natomiast będę też ubiegała się o kredyt uzupełniający na wykończenie i myślę, że podwyżka by mi mogła znacznie pomóc w otrzymaniu obu kredytów. Proszę o odpowiedź co mogę zrobić, by bank uznał przyszły wzrost mojego miesięcznego wynagrodzenia (pierwszy wpływ będzie na początku przyszłego miesiąca), czy można przedstawić dodatkowe dokumenty w postaci oświadczenia od pracodawcy, czy ksero umowy o pracę z aneksem o podwyżce? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.
     
  2.  
  3. kiqusia

    kiqusia Member

    Dołączył:
    8 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
    Jak najbardziej można przedstawić takie dokumenty, jeśli jest się w ich posiadaniu. Tym samym wysokość kredytu w banku, w którym się go dostanie może być znacznie wyższa. Sama kwestia pozytywnej decyzji kredytowej również jest bardziej prawdopodobna.
     
  4. finansewalczyk

    finansewalczyk New Member

    Dołączył:
    6 Lipiec 2018
    Wiadomości:
    15
    Docenione treści:
    0
    Bank patrzy w to co było i wg tych danych jest liczona zdolność kredytowa .
    Podwyżka która jeszcze nie wpłynęła na konto i nie ma jej na zaświadczeniu o dochodach w chwili składania wniosku nie ma niestety wpływu na zdolność kredytowa

    k
     
Inne zbliżone wątki do: Ubieganie się
Forum Tytuł Data
Kredyty hipoteczne Kredyt gotówkowy a hipoteczny - czym się różnią 4 Marzec 2014
Kredyty hipoteczne kredyt bez księgi wieczystej 21 Lipiec 2013
Kredyty hipoteczne W jakim banku moge sie starac o kredyt po pierwszej umowie 14 Luty 2013

Poleć tę stronę