Udzielę pożyczki dla osób posiadających zadłużenie w BIK i KRD/komornik(PRYWATNIE)

Dyskusja w 'Kredyty dla zadłużonych' rozpoczęta przez użytkownika NPzg3abfoh, 24 Lipiec 2016.

1. Milosz86

Milosz86 New Member

Docenione treści:
    0
    Witam potrzebuje pożyczki w kwocie 4000 na 12 badz 24 raty prosze o kontakt 514462673

2. mala.cziczi

mala.cziczi New Member

Docenione treści:
    0
    Witam,
    jeśli oferta pożyczki jest aktualna, bardzo proszę o kontakt.
    Rozwodzę się własnie z mężem, po 1,5 roku małżeństwa. Mąż przez chorobę dwubiegunową (rozdwojenie jaźni) wpędził mnie w długi na ok. 80 tys zł. Jestem matką 2 cudownych córeczek.
    Mąż znęcał się psychicznie i fizycznie nade mną przez cały okres małżeństwa, a także okłamywał nieustannie w kwestiach finansowych, zwłaszcza gdy pieniądze "znikały" z konta. Uwolniłam się od niego miesiąc temu. Aktualnie wyprowadzam się ze wspólnego, zadłużonego mieszkania do mieszkania tymczasowego (hotel pracowniczy). Wierzyciele zaczynają sprzedawać moje długi i przekazywać je do komornika. Bardzo proszę o udzielenie pożyczki na spłatę choć części zobowiązań, bym mogła zapewnić spokój sobie i dzieciom choć na kilka miesięcy. Jestem w sytuacji bez wyjścia, potrzebuję pomocy.
    Pozdrawiam serdecznie i Wesołych Świąt życzę.
    Mój numer 790258584

3. Milosz86

Milosz86 New Member

Docenione treści:
    0
    Witam serdecznie potrzebuje pilnie pozyczki w kwocie 5000 zl na 24 raty jestem zatrudniony, moj dochod netto ok 2700zl potrzebuje sodkow by moc wynajac mieszkanie prosze o kontakt pod nr 731489863.

Inne zbliżone wątki do: Udzielę pożyczki
Forum Tytuł Data
Kredyty dla zadłużonych Potrzebuje pozyczki - zadluzenie, komornik 7 Maj 2017
Kredyty dla zadłużonych poszukuje pozyczki 4 Maj 2017
Kredyty dla zadłużonych Potrzebuję prywatnej pożyczki. 13 Marzec 2017
Kredyty dla zadłużonych Pożyczki gotówkowe bez BIK dla zadłużonych z komornikiem 5 Marzec 2017
Kredyty dla zadłużonych Potrzebuję pożyczki 15 tyś na spłatę kredytów bez weryfikacji w bazach 26 Styczeń 2017

Poleć tę stronę