Umowa o dzieło a pożyczka na 2000 zł

Dyskusja w 'Zdolność kredytowa' rozpoczęta przez użytkownika piotr20, 4 Marzec 2014.

  1. piotr20

    piotr20 Member

    Dołączył:
    4 Marzec 2014
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    witam

    Zastanawiam się nad jedną sprawą. Mianowicie chodzi o to, że mam pracę na umowę o dzieło. Wiem że banki na ogół nie akceptują takich umów, jednak czy tak samo jest w przypadku niskich kwot z krótkim okresem spłaty. Chodzi mi o pożyczkę na jednynie 2000 zł.
     
  2.  
  3. marzena

    marzena Member

    Dołączył:
    18 Marzec 2014
    Wiadomości:
    43
    Docenione treści:
    0
    niestety, bez względu na wysokość kwoty uzyskanie pożyczki mają jedynie umowę o dzieło, raczej nie wchodzi w grę. Banki zawsze muszę mieć pokaźne zabezpieczenie. Bez wględu na to jaka kwota 10 000 zł czy 2000 pożyczki nie udzielą. Można spróbować u inwestora prywatnego, albo w parabanku, ale tu jest drogo. :(
     
  4. pomocwkredycie

    pomocwkredycie Member

    Dołączył:
    19 Październik 2013
    Wiadomości:
    61
    Docenione treści:
    0
    Są banki jak najbardziej które akceptują taki rodzaj umowy, tylko ważne ile na niej się pracuje. Jeśli byś powiedziała ile już pracujesz na tej umowie wtedy mógł bym powiedzieć czy dostaniesz taki kredyt, a nawet czy nie będziesz mogła dostać większej kwoty.



    Z poważaniem

    Grzegorz Klimczak

    Doradca Finansowy.

    Kontakt w Profilu
     
Inne zbliżone wątki do: Umowa dzieło
Forum Tytuł Data
Zdolność kredytowa Umowa o dzieło a zdolność kredytowa 29 Grudzień 2013
Zdolność kredytowa Umowa o dzieło a zdolność kredytowa 24 Październik 2013
Zdolność kredytowa dla zadł€żonych Limit od 1100 zł całkowicie online umowa przez KURIERA 25 Luty 2014
Zdolność kredytowa Umowa na czas określony. 27 Listopad 2013

Poleć tę stronę