Ustalenie zdolności kredytowej samodzielnie czy przez bank?

Dyskusja w 'Zdolność kredytowa' rozpoczęta przez użytkownika kabanos11, 23 Czerwiec 2013.

  1. kabanos11

    kabanos11 Member

    Dołączył:
    14 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    Witam

    Mam zamiar podjąć kredyt jednakże nie wiem czy mam samodzielnie ustalić swą zdolność kredytową i iść z dokumentem do banku czy też bank sobie sam to obliczy???
     
  2.  
  3. DoradztwoKredytowe

    DoradztwoKredytowe New Member

    Dołączył:
    14 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    27
    Docenione treści:
    0
    Napisz mi dochód, zobowiązania, liczbe osób na utrzymaniu, ile osób przystępuję do kredytu, czy mieszkacie w domu/mieszkaniu. Na jaki okres chcesz wnioskować kredyt, oraz najistotniejsze jaka kwota kredytu by interesowała. Mam narzędzia to przeliczę.

    P.S Sama zdolności sobie nie policzysz. Każdy bank trochę inaczej liczy, są wahania.
     
  4. papkin33

    papkin33 New Member

    Dołączył:
    16 Wrzesień 2013
    Wiadomości:
    29
    Docenione treści:
    0
    Każdy bank ma swoje własne zasady odnoszące się do zdolności kredytowej, dlatego też najlepszym wyjściem jest pójście do banku i określenie swojej zdolności kredytowej.
     
  5. prawnik470

    prawnik470 Member

    Dołączył:
    21 Listopad 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
    Liczenie zdolności kredytowej na własną rękę jest taką zabawą. Jeśli natomiast zrobi to bank, to mamy pewność tego, na czym stoimy. Na pewno więc najlepszym wyjściem jest udanie się do banku.
     
  6. Janek

    Janek Member

    Dołączył:
    15 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    Samodzielnie ustalisz zdolność kredytową tylko w przybliżeniu. Każdy bank trochę inaczej ją liczy. Jeżeli więc chcesz bardzo precyzyjnie poznać zdolność w konkretnym banku, to musisz udać się do jednego z jego oddziałów z dokumentami dochodowymi i tam doradca Ci ją dokładnie wyliczy.
     
  7. kulawiak190

    kulawiak190 Member

    Dołączył:
    15 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    31
    Docenione treści:
    0
    Każdy bank ma swoje własne zasady dotyczące zdolności kredytowe, a więc najlepszym wyjściem jest po prostu pójść do banku i tam załatwić tę kwestię.
     
Inne zbliżone wątki do: Ustalenie zdolności
Forum Tytuł Data
Zdolność kredytowa Brak Zdolności kredytowej 29 Styczeń 2019
Zdolność kredytowa Co ze zdolnością się stało ??? 16 Lipiec 2015
Zdolność kredytowa Kalkulator zdolności kredytowej hipotecznej 26 Marzec 2014
Zdolność kredytowa Co zrobić jesli nie mam odpowiedniej zdolnosci? 18 Listopad 2013
Zdolność kredytowa jak wygląda struktura kalkulatora zdolności kredytowej stosowanego przez dowolny bank? 27 Sierpień 2013

Poleć tę stronę