Walka z bankami

Dyskusja w 'Forum dłużników' rozpoczęta przez użytkownika Aga, 21 Luty 2013.

  1. Aga

    Aga Guest

    Witam , chcialabym z Wami porozmawić o waszej walce z bankami, ja ją tocze od roku i juz nie mam szczerze mowiac sily, odezwijcie sie, prosze.aga
     
  2.  
  3. robert

    robert Guest

    witaj:)) ja nie jestem zadnym doradcą bankowym , tez jestem zadluzony i nie wiem czy moglbym Ci pomoc
    ale napisz co bys chciala wiedziec , pozdrawiam Robert
     
  4. bnu

    bnu New Member

    Dołączył:
    27 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam,
    myśle ,że bede w stanie Pani pomoc. Proszę o kontakt 798 382 468.

    Pozdrawiam,
    Magdalena Skuła
     
  5. ddrabek90

    ddrabek90 New Member

    Dołączył:
    17 Luty 2014
    Wiadomości:
    12
    Docenione treści:
    0
    mi w podobnym problemie pomogła Proxima. Oddłużyłem się za ich pośrednictwem. Polecam
     
  6. PavelJab

    PavelJab New Member

    Dołączył:
    19 Sierpień 2015
    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    Niech każdy, którego ściga firma windykacyjna lub lichwiarska firma pożyczkowa, wyśle anonimowo do tej instytucji list zwykły, a w nim swoje obesrane i zaszczane gacie oraz pismo o następujacej treści:
    “Szanowna firmo widykacyjna (firmo pożyczkowa), dziękuje Ci za bardzo skuteczną windykację mojego długu, tak skuteczną, że nie zostały mi nawet skarpetki, zostałem w samych gaciach, ale nawet te gacie przesyłam na poczet spłaty długu, przepraszam, że nie wyprane, ale obecnie nie stać mnie na wodę i mydło, gdyż jestem bezdomny.” chodzi o to, żeby wszyscy masowo zaczęli wysyłać takie listy do tych firm, żeby musiały zająć się utylizacją odpadów, a nie windykacją.
     
Inne zbliżone wątki do: Walka bankami
Forum Tytuł Data
Forum dłużników Jak mam rozmawiac z bankami w sprawie zadluzenia 21 Luty 2013
Forum dłużników Jestem w trakcie negocjacji z bankami warunkow kredytu 14 Luty 2013

Poleć tę stronę