Windykacja w Krośnie

Dyskusja w 'Forum dłużników' rozpoczęta przez użytkownika kabanos11, 14 Czerwiec 2013.

  1. kabanos11

    kabanos11 Member

    Dołączył:
    14 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    Witam

    Mam problem z dłużnikiem i szukam skutecznej firmy windykacyjnej na terenie Krosna.
    Możecie mi coś poradzić??
     
  2.  
  3. rajca

    rajca New Member

    Dołączył:
    22 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    24
    Docenione treści:
    0
    Szczerze mówiąc mieszkam na terenie Krosna, ale jakoś nigdy nie spotkałam się tu z firmą windykacyjną...Jeśli jakaś jest to prywatna. Jednak wiem że najbliższa jest w Rzeszowie.
     
  4. kobieta2424

    kobieta2424 Member

    Dołączył:
    12 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
    Kruk działa na terenie całego kraju, dlatego na pewno ma takze oddział w Krośnie:)
     
  5. Kortajski

    Kortajski New Member

    Dołączył:
    25 Luty 2015
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    A może postaw na samodzielną windykację? Taką opcję znajdziesz na stronie vindicat.pl Znajdziesz tam różne możliwości odzyskiwania należności. W ostateczności warto zarejestrować się też na giełdzie długów.
     
  6. kavol

    kavol New Member

    Dołączył:
    26 Luty 2015
    Wiadomości:
    11
    Docenione treści:
    0
    Polecam e-kancelarielexperto specjalizują się właśnie w windykacji i oddłużaniu. Jako e kancelaria tną po kosztach administracyjnych dzięki czemu mają konkurencyjne ceny.
     
  7. Kortajski

    Kortajski New Member

    Dołączył:
    25 Luty 2015
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    A co to znaczy "konkurencyjne ceny"? Pytam z ciekawości, bo myślę, że autor potrzebuje konkretów. W vindicat.pl masz np. pismo do komornika za 5 złotych.
     
  8. ulicafinansowa_pl

    ulicafinansowa_pl Member

    Dołączył:
    20 Luty 2015
    Wiadomości:
    98
    Docenione treści:
    3
    Może poszukaj windykacji w internecie. Firma nie koniecznie musi być firmą z twojej okolicy. W internecie masz dużo większy zasób firm i możesz zaoszczędzić trochę pieniędzy.
     
Inne zbliżone wątki do: Windykacja Krośnie
Forum Tytuł Data
Forum dłużników Pomoc dla zadłużonych / antywindykacja / upadłość konsumencka 31 Grudzień 2017
Forum dłużników Windykacja Jasło 25 Czerwiec 2013
Forum dłużników Windykacja w Rzeszowie 24 Czerwiec 2013
Forum dłużników Jak psychicznie radzic sobie z dlugami, windykacja i komornikiem?? 25 Kwiecień 2013

Poleć tę stronę