Za tydzien podpisuje umowe przedwstepna i odbieram wyrys

Dyskusja w 'Forum kredytowe' rozpoczęta przez użytkownika endy, 13 Luty 2013.

  1. endy

    endy Guest

    Umowy nie podpisywałem. Za tydzień podpisuję umowę przedwstępną i odbieram wyrys (odpis księgi wieczystej już mam). Umowę notarialną planuję podpisać za 2 tygodnie, oczywiście, jeżeli wszystko będzie ok w papierach sprzedającego działkę.
    Co do wkładu własnego - nie otrzymałem takiej sugestii...

    Czy ma Pan inną propozycję (inny bank, inne rozwiązanie), która będzie dla mnie korzystna?

    Pozdrawiam
     
  2.  
  3. endy

    endy Guest

    Witam, jeszcze jedna informacja
    We wszystkich kalkulatorach kredytowych kredyt w euro kosztuje mniej niż kredyt w złotówkach. W mojej sytuacji Libory i Wibory są pomijalne - chcę wziąc kredyt tylko na parę miesięcy. Podobno nie da się połączyc kredytu w euro z niskimi kosztami przejścia do innego banku. Różnica w racie kredytu w EUR jest ok.100-150 zł niższa niż w PLN...

    Pozdrawiam i życzę miłego weekendu.
     
  4. juras

    juras Guest

    W Pana przypadku tylko PLN - proszę się nawet nie zastanawiać nad walutą... bo złotówka musiałaby się znacznie umocnić, żeby Pan na tym nie stracił (przez spread walutowy). Czy ma Pan może jakieś powiązania z PKO BP (konto, kredyt)? Na pół roku może też być ten nieszczęsny Polbank (ale długoterminowo odradzam - jako bank kompletnie niewiarygodny). Tylko sugeruję zwiększyć wkład własny! Naprawdę warto
     

Poleć tę stronę