zdolność?

Dyskusja w 'Zdolność kredytowa' rozpoczęta przez użytkownika Natalia169, 23 Październik 2016.

  1. Natalia169

    Natalia169 New Member

    Dołączył:
    22 Październik 2016
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    witam, czy mamy szanse z mezem na kredyt hipoteczny 300tys. na zakup i dokonczenie budowy domu? nasze wspolne zarobki to ok. 4500 netto, brak kart kredytowych. (dwie splacone terminowo plus kredyt na samochod tez splacony) mam debet na koncie 500zł co miesiac splacany nie mam mozliwosci go narazie zamknac. dzieci nie mamy. ja umowa na czas neokreslony, maz na 2 lata, ciaglasc pracy mamy oboje :)
     
  2.  
  3. makoma44

    makoma44 New Member

    Dołączył:
    14 Marzec 2017
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Ja też jestem zainteresowana kwestią takiego kredytu i czytam wszystkie informacje na ten temat. Ale wziąć taki kredyt jest łatwo, ale spłacić już trudniej.
     
  4. Katarzynaxoxo

    Katarzynaxoxo New Member

    Dołączył:
    30 Marzec 2017
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Chętnie pomogę zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam Katarzyna
     
  5. Robert8611

    Robert8611 New Member

    Dołączył:
    3 Kwiecień 2017
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Najważniejsze moim zdaniem są wydatki comiesięczne, zarobki i historia w BIK. Wydaje mi się, że macie szanse, na pewno znam przypadki, u których z podobnymi zarobkami (ale mega stabilną pozycją w pracy i małymi wydatkami miesięcznymi) dostali bez problemu kredyt. Obecnie sam przeglądam i analizuję i waham się pomiędzy macierzystym pocztowym (który wygrywa w rankingach http://www.kredyt-mieszkaniowy.info/ranking-kredytow/ ) i credit agricole, no i jeszcze BZ WBK. Jeśli ktoś tutaj przypadkiem ogarnia coś w temacie bardziej, proszę o pomoc ;)
     
  6. Katarzynaxoxo

    Katarzynaxoxo New Member

    Dołączył:
    30 Marzec 2017
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Zapraszam do kontaktu.
     
  7. maria59

    maria59 New Member

    Dołączył:
    2 Listopad 2016
    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    Wydaje mi się, że bez problemu dostaniecie kredyt, moim znajomi przy mniejszych zarobkach zaciągnęli kredyt hipoteczny.
     
  8. Slyster

    Slyster New Member

    Dołączył:
    25 Kwiecień 2017
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    To już nie czasy w których banki odrzucały większość wniosków. Powinniście dostać, jest przynajmniej spora szansa. To jest suma z której można się spokojnie wykaraskać.
     
  9. Fluffy

    Fluffy New Member

    Dołączył:
    10 Marzec 2017
    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    Moim zdaniem jak najbardziej macie taką możliwość. Sprawdźcie sobie tylko rózne oferty banków na http://najtanszy-kredyt-hipoteczny.pl/, bo dzięki temu wybierzecie to, co będzie dla Was najbardziej korzystne. Z takimi dochodami będziecie mieć więcej możliwości, więc weźcie je pod uwagę.
     
  10. credicapl

    credicapl New Member

    Dołączył:
    4 Maj 2017
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Nie powinno być problemów, w razie pytań zapraszam do kontaktu.
     
  11. PozyczkiBez

    PozyczkiBez New Member

    Dołączył:
    29 Kwiecień 2017
    Wiadomości:
    22
    Docenione treści:
    0
    Sporo zależy też od wyceny nieruchomości (cena/wartość/możliwość zbycia przez bank).
     
Inne zbliżone wątki do: zdolność
Forum Tytuł Data
Zdolność kredytowa Brak Zdolności kredytowej 29 Styczeń 2019
Zdolność kredytowa Zdolność kredytowa a raty na sprzęt RTV/AGD oraz wynajmowanie mieszkania 27 Grudzień 2017
Zdolność kredytowa Co ze zdolnością się stało ??? 16 Lipiec 2015
Zdolność kredytowa Kalkulator zdolności kredytowej hipotecznej 26 Marzec 2014
Zdolność kredytowa Czy ilość osób w gospodarstwie domowym wpływa na zdolność kredytową? 20 Luty 2014

Poleć tę stronę