Kredyt gotówkowy ? Konsolidacja ?

Anna Kredyty

New Member
Witam,
oferuję swoją pomoc w uzyskaniu kredytów gotówkowych czy też konsolidacji zobowiązań.

- konsoliduje chwilówki, kredyty bankowe, limity na kartach
-przy konsolidacji możliwość dobrania dodatkowej gotówki na dowolny cel
- maksymalna kwota to nawet 200 tys zł jako osoba prywatna i do 600 tys zł firma
- możliwość rozłożenia spłat do 144 m-cy

Masz pytania napisz.
Nie jestem pośrednikiem, więc nie ponosisz dodatkowych kosztów. Działam na terenie całego kraju.
 
Witam
Czy osoby że złą historią kredytową i skomplikowaną sytuacją też wchodzą w grę czy tylko czysta historia kredytowa? Bo potrzebuję uporządkować swoje finanse a mam bardzo trudną sytuację. Razem z żoną zarabiamy 4800zł netto miesięcznie, a do uporządkowania swojej sytuacji potrzebowałbym kwoty 100tys. zł.
Pozdrawiam
 
Witam,
oferuję swoją pomoc w uzyskaniu kredytów gotówkowych czy też konsolidacji zobowiązań.

- konsoliduje chwilówki, kredyty bankowe, limity na kartach
-przy konsolidacji możliwość dobrania dodatkowej gotówki na dowolny cel
- maksymalna kwota to nawet 200 tys zł jako osoba prywatna i do 600 tys zł firma
- możliwość rozłożenia spłat do 144 m-cy

Masz pytania napisz.
Nie jestem pośrednikiem, więc nie ponosisz dodatkowych kosztów. Działam na terenie całego kraju.
Witam potrzebuję pożyczki na konsolidację zobowiązań . Mam bardzo złą sytuację .
 
Nie trzeba mi aż takich pieniędzy, ale przydałaby się jeszcze konkretna symulacja. Załóżmy 100 tys na 144 miesiące, ile trzeba oddać i wtedy wiemy o czym dyskutujemy. Wszedłem na stronę banku Raiffeisen i znalazłem kredyt gotówkowy bez odsetek na kwotę która mnie interesuje. Tylko tam jest wszystko jasne i bez żadnych niedomówień wiem ile musiałbym oddać.
 
Powrót
Góra