Konto osobiste w Nest Bank - czy warto? Opinie

Dyskusja w 'Konta osobiste' rozpoczęta przez użytkownika kijek, 16 Czerwiec 2017.

1. kijek

kijek Member

Docenione treści:
    0
    Czy warto tam w SmartBanku (od października NESTBANK) otworzyć konto osobiste i co proponuje on swoim klientom? Rzeczywiście wszystkie opłaty to 0 zł jak to reklamuja? Jeśli tak to na czym ten banka zarabia? Szukam taniego konta bankowego i wychodzi mi że ten bank będzie najtańszy. Czy to prawda?

2.  
  3. mar1986

mar1986 New Member

Docenione treści:
    0

Jeśli chodzi o Nest, kiedy przyjdzie karta debetowa, zależy głównie od tego kiedy składałaś wniosek. Czy to był dzień roboczy czy nie. Czeka się kilka dni roboczych na przysłanie karty licząc od dnia, w którym wniosek złożyłaś. Kartę przyślą ci pocztą, weekendy oczywiście odpadają.

Co do opłat poczytaj:
    https://www.nestbank.pl/
    http://bankowe-konta.info/konto/nest-bank/
    konto wygląda to bardzo tanio.

4. mamba00

mamba00 New Member

Docenione treści:
    0
    Ja mam w tym banku już od jakiegoś dłuższego czasu, ale ostatnio patrzyłam na ofertę rajfa i zastanawiam się czy nie zmienić, bo tam mają fajne ubezpieczenie. W SmartBanku nie ma problemów z transakcjami, ale ogólnie bez szału.

5. asantela

asantela New Member

Docenione treści:
    0
  6. Lotek

Lotek Guest

Według mnie warto i to bardzo. W końcu widać w rankingach, że na czas obecny jest to zdecydowanie najlepsze, osobiste konto bankowe. Może brak mu cash backu i jakichś promocji, które oferuję inna banki w PL ale za to jest w 100% darmowe i to bez żądnych haczyków czy wymogów - tak więc dla mnie warto. W końcu sam także zdecydowałem się na to konto jak tylko zobaczyłem ofertę, swoje stare w PKO zamknąłem i założyłem Nest konto które jest naprawdę Nest co widać w systemie interneotwym - intuicyjny i łatwy w obsłudze :)

7. Kasia78

Kasia78 New Member

Docenione treści:
    0
    Hej :) SmartBank jest w moim życiu już od dwóch lat :) I nie wyobrażam sobie mieć konto w jakimś innym banku...Tutaj jest wszystko czego potrzebuję całkowicie za darmo :) Co prawda ten bank nie jest w stu procentach darmowy tak jak wszyscy mówią, ponieważ pobierają opłaty ale za takie usługi, z których taki zwyczajny, przeciętny człowiek na co dzień nie korzysta i nie są mu potrzebne. Np. wyrobienie drugiej karty płatniczej z upoważnieniem np dla kogoś z rodziny itp.

Nie mam zielonego pojęcia na czym ten bank zarabia...No ale najważniejsze, że ja mam darmowe konto :) Uwielbiam ten bank po prostu :)

8. loska

loska Member

Docenione treści:
    0
    Mam konto, teraz złożyłam wniosek o kartę w Nest. Kiedy przyjdzie karta debetowa? Ktoś ma takie doświadczenia i mógłby mi powiedzieć?

9. fanus

fanus New Member

Docenione treści:
    0
    ja mam od jakiegoś czasu w nest bank konto osobiste i póki co mam same dobre opinie. Oczywiście swoje małe minusy mają szczególnie jakoś nie przypadł mi do gustu panel na stronie do obsługi konta, bywa czasem problemowy ale ogólnie sama funkcjonalność, darmowe operacje i wiele innych kwestii sprawia, że to konto jak dla mnie to coś naprawdę dobrego i godnego polecenia. Skusiłem się po przeczytaniu kilku opinii - bardziej szczegółowo wszystko wypunktowane dla zainteresowanych.

10. Kijolek

Kijolek Guest

Cześć. Jestem młodą studentką i szukam takiego konta, żeby było darmowe. Ob czytałam się sporo Nest Bank i wszystko wskazuje na to, że Nest Bank jest faktycznie darmowy. mam tylko kilka kwestii, których pewna nie jestem, a mianowicie jak to jest z obsługą konta przez internet albo tylko przez telefon. Nigdy wcześniej nie miałam konta bankowego i nie wiem, dlatego się nie śmiejcie, proszę :D
    Czy jak bank nie ma placówek swoich to jest godny zaufania? Niby ludzie piszą po forach, że i tak teraz nie chodzi się fizycznie do banku, więc sama już nie wiem.

11. Wasylij

Wasylij Guest

Z tego co wiem, to karta w Nest Banku przychodzi tak do 7 dni roboczych. Mój kolega chwalił się, że NestBank przysłał mu kartę już po 3 dniach od założenia konta przez internet (bo w Nest Bank można założyć konto tylko przez internet). Z tego co czytam w opiniach na temat nest banku, to obecnie mają jedną z najlepszych ofert. To konto bije rekordy popularności. Ludzie się chwalą, że jest naprawdę wszystko darmowe. Ja jeszcze nie testowałem, ale mam zamiar założyć i przetestować osobiście. Będę je miał jako dodatkowe konto do podzielenia pieniędzy.

12. pozyczkamaxx

pozyczkamaxx Member

Docenione treści:
    0
    Nie jest wszystko darmowe i tyle. Wybierając konto musimy zajrzeć "głębiej" w tabelę opłat a nie patrzyć "powierzchownie". Przykładowo - w Nest Bank jest prowizja za przewalutowanie transakcji (3% od kwoty) a u mnie jest darmowe.

13. Gigawat

Gigawat Guest

Jak spojrzysz na tabelę opłat i prowizji, to owszem, są opłaty na koncie Nest, ale często są to opłaty za usługi z których większość nie korzysta. Bynajmniej ja nigdy nie zakładałem duplikatu do konta, nie potrzebuję też wyciągów szczegółowych.
    Poczytaj sobie na tym forum o nest banku.

Natomiast jeśli mówimy o wszystkich tych usługach, które są nam potrzebne codziennie, czyli wypłata z bankomatu, płatności kartą, obsługa konta bankowego i przelewy - to jest darmowe. I myślę, że ta kwestia powinna być najważniejsza przy wyborze konta i tym się warto kierować.

14. Darek M.W.

Darek M.W. New Member

Docenione treści:
    0
    Konto od samego początku jest w pełni darmowe, a to już ok. 2,5 roku. Jak zmienią tabelę opłat to zawsze można powiedzieć do widzenia ;-)

Póki co rachunek jest bardzo dobry,

15. Benii

Benii Guest

Witam. moim zdaniem warto założyć konto w Nest Banku. To nie jest tak, że jak założysz u nich konto, to za wszelką cenę musisz z niego korzystać. Przecież jest darmowe. Ja je założyłem tylko dlatego żeby sobie wpłacić pieniądze na lokatę. Wpłaciłem sobie 10 000 zł które miałem luzem i z tej lokaty na Nest koncie uzbierało się już kilkazdiesiąt złotych. Nie będą to jakieś tysiące, ale na pewno lepsze to niż te pieniądze by miały leżeć. Tak więc jak jest okazja, to warto się zainteresować i założyć jako dodatkowe konto.

16. Anikke

Anikke Guest

Znajomy ostatnio opowiadał mi, jaki to super bank znalazł, na którym ma korzystne oprocentowanie na lokatach i rachunku oszczędnościowym.

Niby wydaje mi się to w porządku. Ale jednak, wydaje mi się, że są tutaj ukryte haczyki. O co dokładnie mi chodzi? Przede wszystkim czy to nie są jakieś promocyjne akcje, za które i tak trzeba będzie później czy później „swoje” zapłacić. Niby Nest Bank proponuje najlepsze warunki na tle konkurencji.

Ale wolę się Was zapytać, czy po kilku miesiącach prowadzenia u nich konta nie trzeba zapłacić za wszystkie promocje.

17. ulicafinansowa_pl

ulicafinansowa_pl Member

Docenione treści:
    3
    Aktualnie konto jest bardzo opłacalne, jednak jest to bank internetowy który nie posiada placówek. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że po uzyskaniu dużej liczby klientów bank wprowadzi opłaty za konto.

18. kamyk

kamyk Guest

Jaki jest w Bank Nest czas oczekiwania na karte? Zamierzam złożyć wniosek i się zastanawiam czy długo trzeba czekać. Ktoś coś?

19. pozyczkapomoc

pozyczkapomoc New Member

Docenione treści:
    0
    Banki lubią często zmieniać prowizje od wypłat z bankomatów, przelewów itd, często na wyższe.
    Nie lubie takiej praktyki ale od siebie mogę polecić konto direct ING, darmowe, w dodatku oferują 120zł

20. bolek1120

bolek1120 New Member

Docenione treści:
    0
    Początkowo każdy bank daje dobra ofertę. Niestety później opłaty są kolosalne i trzeba zmieniać konto, anie jest to łatwe.

21. nikimicz

nikimicz Guest

WARTO
    Widzę, że nie jestem pierwszą osobą, która w tak pozytywny sposób wypowie się na temat konta w Nest banku - ale nie da się inaczej kiedy Nest bak oferuje najlepsze warunki konta osobistego na rynku :)
    Konto faktycznie jest w 100 za darmo, nie ma tutaj żądnego haczyka ani przekłamania - to chyba pierwsza reklama która przedstawia 100% prawdy o produkcie :)
    Sam korzystam ze Nest konta już jakieś 3 miesiące, znacznie wcześniej założyła je moja siostra i także jest z niego bardzo zadowolona. Polecam każdemu bo naprawde warto

Inne zbliżone wątki do: Konto osobiste
Forum Tytuł Data
Konta osobiste Konto osobiste w Orange Finanse - opinie 3 Listopad 2016
Konta osobiste Konto osobiste - bezpłatne. 1 Październik 2016
Konta osobiste Najlepsze konto bankowe dla młodych: ekonto mbank, nest konto, bzwbk czy pko 5 Październik 2016
Konta osobiste Konto w Banku Spółdzielczym. 19 Grudzień 2013
Konta osobiste konto internetowe w holandii - jak założyć? 21 Listopad 2013

Poleć tę stronę