Musze znajomym oddac pieniadze

Dyskusja w 'Forum dłużników' rozpoczęta przez użytkownika Anka, 11 Luty 2013.

  1. Anka

    Anka Guest

    Kombinuję pieniądze które niestety muszę oddać znajomym i dni mijają mi na telefonach i wysłuchiwaniu odmownych odpowiedz. Na dodatek leżymy z zapaleniem płuc w rodzinie. Jestem po jednej rozmowie w SKOKU na którą nie dostałam żadnej odpowiedzi. Odezwą się do mnie ale nie robili wielkich nadziei. Jak wyzdrowieję to ruszę do nich ponownie. Dodatkowo brakuję mi jak co miesiąc na reglane spłaty rat i właśnie w tym miesiącu w losowaniu padło na SKOK

    Także oprócz gotówki dla znajomych, kombunuję na kolejne raty. Powoli odechciewa mi sie wszystkiego. Pracy na 24 godziny a pieniądze za nią opóźnione - kryzys

    No i tak to się kręcie - albo inaczej - nie kręci

    Nie mam siły dzisiaj pisać i nie mogę zebrac mysli a mam jeszcze od groma pracy. Ale jawi mi się Pan jako mądry człowiek i tak sobie pomyślałam że przedyskutuję z Panem sprawę &quot;100% biznesu&quot; w stylu amerykańskim <!-- s:D

    Klaszczemy, uśmiechamy się i wciskamy wszystkim, wszystko. A im więcej wciśniemy tym więcej zarobimy
    To tak ogólnie na razie, ale pewnie obiło się Panu o uszy. Jutro opiszę wszystko i spytam Pana o zdanie.

    W sumie to nie znam Pana i nie wiem czemu chciałabym znać Pana opinię...... Jakaś intuicja
    Pozdrawiam
    Anka
     
  2.  
  3. Kelly

    Kelly Member

    Dołączył:
    3 Maj 2013
    Wiadomości:
    34
    Docenione treści:
    0
    Jeśli nie chce Ci dać pożyczki bank, spróbuj w parabanku. Tyle że tutaj trochę większe odsetki będą:(
     
  4. partytu

    partytu Member

    Dołączył:
    20 Marzec 2014
    Wiadomości:
    54
    Docenione treści:
    0
    Rozwiązaniem moim zdaniem jest skorzytsanie z oferty inwestora prywatnego. Uwazam, że pożyczka będzie o wiele tańsza niż w przypadku parabanku. Dodatkowo z inwestorem prywatnym możesz bez problemu określic czas spłaty:)
     

Poleć tę stronę