Pomoc w petli kredytowej

Dyskusja w 'Forum dłużników' rozpoczęta przez użytkownika Wladek, 21 Marzec 2013.

  1. Wladek

    Wladek Guest

    Witam. Potrzebóje pomocy w sprawie pętli kredytowej. Mam kredyt Alior Bank 886 zł na 8 lat,Alior Bank karta kredytowa limit 5000, Santander Consumer Bank 295 na 3 lata, Skok Stefczyka 336 zł na 5 lat, do tego trzy pożyczki w Prowidencie. Zarabiam 2000 netto więc brakuje dlatego zaczynam szukać pożyczek pozabankowych żeby spłacać a i tak nie płace terminowo, nie zawsze uda mi się dostać pożyczkę. Jest coraz gorzej ale chcę to zatrzymać ale nie wiem jak proszę o radę. Dziękuje
     
  2.  
  3. anka

    anka Guest

    W sprawie BIKU napisałam do doradcy, natomiast co do dochodów to dam mogę dać odpowiedź jutro. Muszę przeprowdzić ostre negocjacje z pracodawcą męża, żeby podpisał nim umowę na rzeczywistą kwotę. Jesli go przekonam to napiszę jak te dochody się dokłądnie kształtują.

    Pozdrawiam
    Anka
     
Inne zbliżone wątki do: Pomoc petli
Forum Tytuł Data
Forum dłużników Potrzebuje Pomocy!!! 12 Czerwiec 2018
Forum dłużników szukam pomocy 15 Styczeń 2018
Forum dłużników Pomoc dla zadłużonych / antywindykacja / upadłość konsumencka 31 Grudzień 2017
Forum dłużników Potrzebuje pomocy jestem bardzo zasłużona i nie mam pojęcia co zrobić 28 Październik 2017
Forum dłużników Pomocy !! 3 Październik 2017

Poleć tę stronę